Поліцейський патруль• 12 августа 2023
Чоловік підписаний на купу фітоняшок в інсті
Постійно лайкає і пише коментарі
Тікати?
Туфли в чешуе• 12 августа 2023
Я підписана на купу класних чоловіків при наявності чоловіка і двох дітей.
Це погано?
Мовчу, але хочу• 12 августа 2023
Мужчина в инсте это уже для меня не мужчина. Если у него не бизнес аккаунт
Застряла• 12 августа 2023
Я, навіть, не знаю, чи є мій чоловік в інстаграмі, мене там немає і слідкувати за ним не збираюсь. Нехай чоловік за мною труситься, а не навпаки.
Непозбувна Бентега• 12 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
а если синяя галочка?
наКоблучках• 12 августа 2023
Пойти в спортзал и стать фитоняшкой или подписаться на кучу спортивных мужчин, ставить им лайки и писать комменты восхищения и от мужа не скрывать
Добра всем!• 12 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
а если синяя галочка?
Их недавно продавали