Регионщица• 13 августа 2023

Київ, де купити спорт. костюм дитині на фіз-ру в школу?

Молодша школа. А також форменний сарафан синього кольору. Не інтернет-магазин. Дякую.
Патика-мотика• 13 августа 2023
Мені подобається Адідас. В стоковому магазині ціни дешевші, ніж на базарі, а якість краща. Також там часто акції.
На Харківському масиві є на Вербицького.
Та і по Києву стокові магазини є.
Соня-сонятко• 13 августа 2023
Ну, ,кто в Київі немає де купити....
Крим мій• 13 августа 2023
Просто штани й футболку у Вайкікі, Резервд чи Сінсей
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Та і по Києву стокові магазини є.
Дякую
Доставучая• 13 августа 2023
Интересно, а дешево в Адидас, даже в стоке, это сколько? 3- 4 тыс? Это недёшево совсем
Заикальница• 13 августа 2023
Не купую спорт. Костюми взагалі. Спорт. Штани + футболка коли тепло і спорт. Штани плюс реглан коли холодно.якщо не знайдете костюм, то спробуйте такий варіант.
А я з косою• 13 августа 2023
Хлопцю штани, дівчині - лосини. Футболка, в якій в школу пішли.

Сарафан вам може і не згодитися в школі :)
білий туман• 13 августа 2023
придивіться до вітчизняного виробника овен (ov2u) костюми купую тільки такі. За якістю тканини точно не гірші адідаса
ДеньгиНеСдаю• 13 августа 2023
Decathlon.
А я с Рио-де-Житомира!• 13 августа 2023
Я купила сину в Найк сток на Індустріальному мосту, на ріст 140, 900 грн. Кроси взяла в Адідас сток там же, 600 грн. І ще одні кроси в Інтертоп Джеокс 700 грн. Тобто якщо мати час і натхнення - вживу можна купити дешевше чим в інтернеті і на базарі
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляЗаикальница
Дякую. Вже думала про таке, але хотіла спорт.костюм, як в мої шкільні роки:)))
lisa2101• 13 августа 2023
А какой сарафан Вам нужен? У нас остался новый с биркой синего цвета. Могу подарить.
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ длябілий туман
Дякую
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую!
Оцененная• 13 августа 2023
Ответ длябілий туман
Тоже овен покупаю
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляlisa2101
Шкільний, щоб під нього можна було блузу чи гольф вдягати. На зріст 128
lisa2101• 13 августа 2023
Счас сфотографирую.
lisa2101• 13 августа 2023
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляlisa2101
фото
Дякую вам, але моя не схотіла (іноді вередлива в цьому плані
lisa2101• 13 августа 2023
Ответ дляРегионщица
Понимаю, моя тоже не захотела. Нам его подарили.
Обстановщица• 13 августа 2023
Форма є в Території низьких цін.
Якість різна. І в Вайкікі
автор Регионщица • 13 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
Форма є в Території низьких цін.
Якість різна. І в Вайкікі
Дякую
білий туман• 13 августа 2023
Ответ дляОцененная
Тоже овен покупаю
в магазинах или тоже онлайн? если в магазинах то в каких?
Оцененная• 13 августа 2023
Ответ длябілий туман
Я в небольшом городке живу, есть продавец, который давно у них берет, в её магазине и покупаю. Просто качество хорошее.