Дую на вітер• 13 августа 2023
BioSil активатор колагену. Ваші відгуки.
Дівчата, жінки! Розкажіть, будь ласка про свій досвід щодо отих крапель для внуирішнього прийому.
По суті ж там просто кремній.
Чи варта та штука тих грошей?
Читала по відгукам на айхерб, що краплі ефективніші капсул.
І ніби його треба понад 3 місяці приймати.
Хоча хтось пише, що навпаки треба паузи робити.
Дякую заздалегідь.
По суті ж там просто кремній.
Чи варта та штука тих грошей?
Дякую заздалегідь.
Подвійна веселка• 13 августа 2023
Холодець активатор колагену.
Наварила холодцю і кайфую. Мій косметолог з вищим медичним, тільки це радить.
Не працює те все
Дую на вітер
• 13 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Холодець активатор колагену.
Не працює те все
ну якщо не їм холодця. нема де готовити оце все
Ёшки_Матрёшки• 13 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
У меня только от него перестали волосы выпадать. По коже изменений не заметила. Только пить невозможно. Вонючка редкостная, трупный запах(( Пила не как рекомендуют, а в ложку чайную капала и запивала большим количеством воды - и то мерзко очень. Не представляю как в воде его разбавлять и пить как обычно.