Малая еще та• 16 июня в 14:32

Вага 60 кг при 165 см, як прибрати целюліт?

Звісно його може не прибрати повністю, але хоч зробити менш помітним. Що порадите?
Налагодила своє харчування, тільки зі спорту в мене є невеликий город і все. В основному робота сидяча ( працюю за ноутбуком). Ну що робити, хочеться трішки підтягнути свою шкіру на краще, що порадите?
100pudov• 16 июня в 14:33
Ручной массаж

автор Малая еще та • 16 июня в 14:35
Ответ для100pudov
Ручной массаж
В мене є щітка для масажу, але мені боляче чи це норм?
БджілкаМайяUA• 16 июня в 14:37
Аппаратные процедуры
Лгин• 16 июня в 14:38
Ответ дляМалая еще та
Делайте чтоб не больно и не до синяков. А вообще аппаратный массаж банками решает немного проблему, если только косметолог умелый.
Кишмишная Мая• 16 июня в 14:39
Ответ дляМалая еще та
Сходіть до масажиста
НЛОша• 16 июня в 14:39
Худейте. Ваи кг 10 сбросить надо
Водійка хімарса• 16 июня в 14:41
Займитесь спортом, дома можно, начните с небольшой нагрузки, потом чуть интенсивнее, и целлюлит и дряблость пройдет.
ГейСюда• 16 июня в 14:41
Занимаюсь в качалке полтора года, целлюлит ушёл весь, даже не знаю когда.
Тро Нью-Йорку• 16 июня в 14:41
Ответ дляНЛОша
Худейте. Ваи кг 10 сбросить надо
Та які 10? Пишіть вже 20, щоб точно вже кістки стирчали

НеГолосую• 16 июня в 14:42
Ответ дляНЛОша
Худейте. Ваи кг 10 сбросить надо
Навіщо їй скидати?
Ні за холодну воду• 16 июня в 14:42
Ендосфера- мій фаворит. Масажі ручні, водні, вакуумні, обгортання не дають такий чудовий результат
автор Малая еще та • 16 июня в 14:43
Ответ дляНЛОша
Худейте. Ваи кг 10 сбросить надо
Мені і так нормально, буду як кістка виглядати
Ні за холодну воду• 16 июня в 14:45
Ответ дляВодійка хімарса
Целюліт це не дряблість, це один з різновидів накопичення жиру. А жир є у всіх. Порсто у деяких він гранулюється і виглядає негарно.
Я КМС з плавання, борюся з целюлітом років з 25 і все життя не перестаючи. Спорт ніяк не впливає на наявність або відсутність целюліту
Водійка хімарса• 16 июня в 14:47
Ответ дляНі за холодну воду
Я написала, целлюлит и дряблость тела. Спорт прекрасно это всё подтягивает и скрывает целлюлит. С ним не нужно бороться, он есть у всех, просто спорт делает вид лучше.
Тро Нью-Йорку• 16 июня в 14:50
Авторе, цілком можливо, що ви ніяк цього не позбудетесь, тому що целюліт це нормальний стан будови підшкірної жирової клітковини у жінки. Так, це не естетично по сучасних мірках, але це маркетинг чистої води.
Єдине що ви можете спробувати це ендосфера або LPG масаж
Але ефект буде не на 100% і не тривалий
Тро Нью-Йорку• 16 июня в 14:51
Ответ дляНі за холодну воду
Правильно. І це тому що ви статево зріла жінка і це норма.
автор Малая еще та • 16 июня в 14:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
Але ефект буде не на 100% і не тривалий
Я розумію що позбутися його не можливо, це нормально для жінки. Але покращити шкіру трохи ж напевно можливо?!
100pudov• 16 июня в 15:36
Ответ дляМалая еще та
При чем здесь щетка, речь о ручном проф.массаже. а не погладить себя щеткой
Мимра-0fd2• 16 июня в 15:40
Ответ дляМалая еще та
Це норм.

Перекус беру завжди• 16 июня в 15:40
Целюліт буває і в худих. Це стан шкіри. Маркетинг привчив нас що це погано
Тро Нью-Йорку• 16 июня в 17:43
Ответ дляМалая еще та
Можливо. Але трохи, особливо якщо вам 40 років і більше. Харчування, питний режим, мануальний або апаратний масаж і креми або лосьйони для тіла, олії.
НЛОша• 16 июня в 18:24
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я написала 10. Вы плохо понимаете цифры?
НЛОша• 16 июня в 18:25
Ответ дляНеГолосую
Навіщо їй скидати?
Чтоб целлюлит ушёл. В этом же вопрос был?
НЛОша• 16 июня в 18:25
Ответ дляМалая еще та
Ага. Вы сначала скиньте. Хотя бы пять. А потом фантазируете про кистку:))
Белая и пушистая• 16 июня в 20:04
Скинуть 8 кило. У меня только на 52 пропадает целлюлит почти полностью, сейчас 55 и он цветет буйным цветом, рост как у Вас, 165