сою не люблю• 13 августа 2023

Повестки на трассе во Львов

Кто то ездил в ближайшее время во Львов и со Львова в Киев? Вручают ли сейчас повестки мужчинам на блок постах?
Не гоню• 13 августа 2023
Немає вже блок постів, які були раніше. Їздили- ніде нікого, як навіть виходили до блок поста, який ще не прибрали, то зупиняли машини місцеві
На циголках• 13 августа 2023
Нет
Горлаю зрання• 13 августа 2023
Блок постов небыло)
Ехала аж до румынской границы, почти
Страхованная• 13 августа 2023
Хм. Могут вручать, могут не вручать. Никто не знает, какой будет обстановка во время вашей поездки
ФрекенБок• 13 августа 2023
Ездила пару недель назад, не видела, чтоб кто-то вручал.
GaleTTa• 13 августа 2023
Сейчас у них кадровые перестановки, наверное будет временное затишье пока новое руководство не обозначит новые требования
Булькаю• 13 августа 2023
Сьогодні їхали по трасі Київ -Одеса
Маршрутку навіть не зупинили на в´їзді, хоча раніше завжди на блок посту зупиняли і перевіряли документи
Kidstaff Bot• 13 августа 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Viktiriia-ec46• 13 августа 2023
Роздавала активно повістки в п´ятницю на станціях метро по усьому Києву. Так що кадрові зміни їм не поміха
Ollka• 13 августа 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Чоловік їздить на роботу - не бачив.
Це я до того, що не по всьому
Viktiriia-ec46• 13 августа 2023
Ответ дляOllka
Чоловік їздить на роботу - не бачив.
Це я до того, що не по всьому
Чоловік в п´ятницю підвозив до метро Дарниця, на двох дорожках в 10 м від зупинки автобусів стояли і роздавали. Працюю на роботі, де є багато кур´єрів, в п´ятницю казали що усюди на станціях роздавали, орієнтовно 3 година дня. А я особисто бачила в 8:30 ранку
Ива Купальская• 13 августа 2023
Ответ дляБулькаю
Сьогодні їхали по трасі Київ -Одеса
як траса? тянучок-ремонтів немає?
Тетяна23• 13 августа 2023
Ответ дляOllka
Чоловік їздить на роботу - не бачив.
Це я до того, що не по всьому
У вівторок на лісовій роздавали
Incol• 13 августа 2023
А що в Яремче і по дорозі? Хотіли б доньку з табору забрати і до родичів заскочити, цікавить ситуація по маршруту Киів-Тернопіль-Яремче.
25Lida• 13 августа 2023
Ответ дляIncol
Їхали Вінниця-Тернопіль--Яремче, зупинили на блок посту за Вінницею, перевірили документи і ми далі поїхали. Повістки не бачили щоб вручали.
ginora• 13 августа 2023
Ответ дляИва Купальская
як траса? тянучок-ремонтів немає?
Ну так собі
Враховуючи, чи сьогодні неділя, можна б і швидше доїхати