Українська Мрія• 13 августа 2023
Замужние дамы. Как не ревновать любовника к жене? Или так не бывает?
Copy-Paste• 13 августа 2023
Ну він же з нею заради дітей, да? а сексу в них давно нема. То до чого ревнувати?
Українська Мрія
• 13 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
А коханець вас до чоловіка не ревнує?
Ревнует.
БеллаДонна• 13 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Много заведите, будет не до ревности.
поддерживаю рекомендацию
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляСердючка
Вона нещасна жінка,якій зраджують
Коли як, коли як))) Не всі соплі жують, хтось розвівся, та живе щастливо.
Українська Мрія
• 13 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ну это же классика, не знаю, есть или нет, свечку не держала
Поліцейський патруль• 13 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Ревнует.
Говорите,что муж импотент и вы с ним не спите
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Ревнует.
Вам тільки розлучитися і зійтися з коханцем.Два зрадника в одній родині, це завжди не скучно))))
Українська Мрія
• 13 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
😄 ну я такого не скажу , он знал, на что шел.
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А живе з ним, бо міліонер, і не важливо, що охоронець з АТБ.
Я-ваш шанс• 13 августа 2023
Мои любовницы к жене не ревнуют, одна к другой только. Но это хорошо, когда конкуренция здоровая
Поліцейський патруль• 13 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
А мужа вы трахаете?
И мне интересно
Аноним с кешбеком• 13 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Вот автор очень счастливая, да. Любовник ее очень любит и с женой не спит ))
Аноним с кешбеком• 13 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Конечно, уже все предатели, оба знают, что могут пойти налево. Очень интригует 😂
Українська Мрія
• 13 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Спит наверное) я же не отрицаю этого
Сумка з негодою• 13 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Жмж предложите им,ближе познакомиться, и ревность уйдет
Звездолётчица• 13 августа 2023
Розлучитись з чоловіком, знайти вільного мужика і ні себе ні людей не найобувати. Але для вас мабуть це надскладна задача.
Аноним с кешбеком• 13 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ой, супермен нарисовался с женой и кучей любовниц. Шо? П@здеть под анонимом не мешки ворочать, да? Мачо женского форума к нам ворвался 😉
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Ну кажу, як одруженна, секс є стабільно))) Так що наша коханка хай сама придумує, що немає)
Боже, і ще пишуть , що нещастна дружина. Яке там. Дивлюся тут коханки на слюні сходять , такі ревнощі до дружин. Ще і сплять, знаючи, що коханець з дружиною, ну точно у ліжку не за ручки держуться.
Звездолётчица• 13 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
А у вас теж є коханець?
Аноним с кешбеком• 13 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Не-не, вы шо! Товывсеврете, секса у вас точно нет ))
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я ж пишу, хто ще більше страдає. Я, яку трахають майже щодня, і я не знаю про коханку. Чи коханка, яка знає, що її коханець з дружиною по любому.
Танго утрьох• 13 августа 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Два зрадника, це гавномутні відносини. Але, хто для чого родився.
Аноним с кешбеком• 13 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Вот я бы таких и паровала, нечего нормальным людям своим лядством жизнь портить, пусть сходятся и лядуют себе на здоровье
Кашка-маняшка• 13 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
По идее, она ещё и больная