От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Ответ дляНісенітниця
’Вузька мова’? ’Курвить’?
Хтось знає, на якій мові написаний стартовий пост?
Ну так автор вважає що українською)))
А насправді, зрозуміло,що україно-польський суржик.
Дивно що пані не тригерить від польської мови, адже Польща не менш ніж расія завдала біди Україні.
Ответ дляColombina.
Ну напяльте на себя что-то украинское, там... Прицепите брошку с флагом - так вас сразу в толпе будут правильно идентифицировать, делов-то
Та мені ваші поради не потрібні. Мене ідентифікує мова. А от ті,хто російською говорять, темні конячки. Чи то вони рашисти, чи хтозна...
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Угорською, бо я угорка і мешкаю в Угорщині. В Україні спілкувалась, залежно від ситуації, угорською, українською, російською, не вбачаючи в тому жодної проблеми.
От бачите. там ви спілкуєтеся угорською і чомусь не кажете що немає різниці.
Ответ дляavicber
Украинцам в течение 30 лет вливали в уши пропаганду:
Востоку что на западе живут бандеровцы, нацисты. Что они наших учителей, которых на западную отправляли в школы, вешали на деревьях семьями и пр
А западу вливали в уши что на востоке не украинцы, что восток хочет в рашку и пр.
И это принесло свои очень веские плоды. Которые Украина расхлебывает уже который год.
И заметьте, на востоке война идёт с 2014. Только остальная страна жила как ни в чем ни бывало. И даже сейчас, когда основные боевые действия идут на востоке и юге, запад и север живут так словно войны нет. Да ещё и постоянно обвиняют восток в том что это его вина и война.
Может, хватит? Неужели война не достаточная причина для объединения страны? Сколько можно разжигать распри внутри страны и настраивать одну часть народа против другого?
ПС я з Краматорська. Вільно володію українською мовою. Наразі дуже багато спілкуюся саме українською, але з подібними вам принципово говорю російською.
Навіщо. ви поділяєте країну на захід та схід? в 14 році першими воювати пішли хлопці з заходу . А східняки підтримували ’вузький мір’. Війну в країну принесли мешканці донеччини та луганщини, це факт.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляAsasasasa
Интересно, а когда на Закарпатье начнут говорить на украинском, а не модярском, вас они не бесят, автор?
Ви відносите себе до нацменшин ?
Ответ дляstr.v
це в вас такий круг спілкування.
ІТ-спільнота перейшла на українську вже давно, в нас усі мітінги англо-україномовні. Проактивна молодь Дніпра теж спілкується українською. Можливо, ви з люмпенів, тому не дивно , що ви так вписуєтесь за все місто.
Мій колишній та його баба айті. Живуть зараз в ІФ. Спілкуються руською
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а русскоязычные, которые не хотят менять свой язык на другой, как и ваши шестидесятники, для вас кто?
Манкурти
Ответ дляstr.v
Ви неуважно читали. Я саме казала про те що поділяти неможна. Доречі, мої співробітники російськомовні з березня 2022 на фронті, так само як і хлопці з заходу. І те що вони розмовляють російською не робить їх меншими патріотами ніж інші, чи не так?
ПЛЮС-МИНУС• 14 августа 2023
Ответ дляsammy
Скажіть, будь ласка, чому в Німеччині,Польщі і т.д. є одна мова,а у нас мова ворога вважається РАДНОЙ?
проведу платный ликбез. записывайтесь. дорого.
Will_Be...• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Манкурти
Еще одна ’щирая украинка’. Где Ваш муж воюет, в составе какой бригады?
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Це треба було робити ще в 91...сірі паспорти, і живіть собі.
Как же вы не можете понять, что большинство русскоязычных украинцев знают украинский язык. Сдадут экзамен, если вдруг будет такая необходимость.
Но это никак не заставит и не мотивирует нас говорить, писать на форуме на украинском языке. А совершенно наоборот. Чем больше таких тем, тем больше я пишу на русском. Никто у меня не заберет язык моего детства и молодости
Ответ дляstr.v
Ну і це саме ви розділяли і продовжуєте це робити навіть зараз. Війну принесли не мешканці сходу. Війну принесли сусіди.
Але читаючи вас та вам подібних... Нажаль мабуть ніколи Україна не буде єдиною державою. .
ПЛЮС-МИНУС• 14 августа 2023
Ответ дляsammy
Ясно. По суті сказати нічого. Так я і думала
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Манкурти
я своих предков знаю и помню всех до середины 19-го века.
так что мимо.
Ответ дляНісенітниця
О, я уверена что сдам экзамен по украинскому немного лучше многих украиномовных патриотов))). Как и мои дети.
Ответ дляpeterman
Спасибо за тему(
Вы тоже летите в блок!
Задолбали, если честно, с этими языками
Вон, люди живут благополучно с четырьмя оф. языками и не парятся
И только у нас в в стране вечный срач
Вы тоже летите в блок!
Задолбали, если честно, с этими языками
И только у нас в в стране вечный срач
Почитайте про Швейцарію. А краще послухайте Портнікова, він саме про Швейцарію розказував і пояснював різницю і там не все так просто як здається.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну как делишки? уже погуглили про прибалтов?
у них как у нас или что-то может отличается?
Прибалти молодці. нам би так. але з таким мисленням як у більшості українців
ми до цього не скоро дійдемо.
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляstr.v
це в вас такий круг спілкування.
Митинги...
А в курилке на каком языке говорят?
Ответ дляНісенітниця
Так його ніхто і не забирає.
Для автора російська - мова окупанта. І їй неприємно бачити російськомовну стрічку форума.
І вже ваше право вирішувати, як тут писати. Як і її право мати до цього певні емоції.
Щодо паспортів- я думаю, поменшало б громадян в лапках, які вважають, що миадіннарот. І, відповідно, поменшало б їх голосів на всіх виборах
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Авторка громадянка своєї країни .Має право писати усе ,що їй заманеться.
Кому не ок. проходить мимо ,або на на совєтчіцу Ру
Мы такие же граждане Украины, как и она, представляете?
А может даже и больше, если автора сейчас в Европе, а мы в Киеве, Днепре, Одессе, Харькове.
Поэтому мы тоже можем писать, что хотим. И главное, на каком языке хотим.