mango_777• 14 августа 2023

Переглядаю стрічку новин. Як дістала ця рузька мова

От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
У нас на Сумщині переходять. Бо знають і рос і укр, а росіяни більше як на «гарабци» не здатні)
От і переходили завжди)

Використовуйте слово «робота». Мають роботу, ходять на роботу.
Що означає слово ’гарабци’?
4мама• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
не смішіть.НІКОЛИ не чула, щоб західняки переходили з вічливості на російську Тут часом пишуть, чому не поїхали на західну , а за кордон? А може тому, що та частина країни підняла нереально ціни на житло, а праці немає, бо вони всі за кордоном і наживаються на східних областях?Я поїхала за кордон і я розумію, що маю працю і можу зняти житло!
До 24 лютого 2022 року я переходила на мову співбесідника. Завжди.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ для4мама
Без образ ,але навіщо ?
Oasis in the Desert• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну звісно , накидують їм тезіси , а потім несеться !
Спочатку вставляли , що російський не власність путлера
Зараз про засилля польськіх слів , а то що мова наша має багато діялектів , то - тиша
Зато всі росіянці говорять великим чистим язиком і це ж так і є , бо мову нацменьшин знищили і всюди насадили свою московську мову , яка сама є діялектом староболгарської
А що це за слова - ’діялекти’, ’росіянці’, ’польськіх’? Це якою мовою?
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пані,не переігруйте’.На ці ’казочки’ давно ніхто не ведеться .
Які казочки? Моя подружка була в Яремчі і тікала через 2 місяці в Харків під обстіли, зрозуміла, що захід і схід країни не розуміють один одного
Filomena• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Що означає слово ’гарабци’?
Це щось середнє між рос воробьями і укр горобцями)
4мама• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
написала, бо я вже більше 1,5 року в Польщі і тому в мене плутається все в голові, особливо українська з польскою
Отож. За 1.5 роки вже ополячились. А за 32 роки українську релігія не дозволяла опанувати.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ааа ,зрозуміло .дякую.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
Ну якщо у подружки така манера спілкування як у вас то нічого дивного .
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
а я ка манера у мене,що не так?
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
а я ка манера у мене,що не так?
Якась така ,не дуже
agnija123• 14 августа 2023
Ответ для4мама
немає нічого дивного! Бо я 24/7 знаходжусь в польскомовному середовищі, в Україні всі розмовляли російською,там де я жила.Ви, що з іншої планети?Умовно половина країни спілкується російською, для вас це новина?Українську виключно використовувала для навчння та роботи
Filomena• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну є такі люди. І у нас є. Саме цікаве, що поряд місцеві рос мовні, то їм все одно було багато років. А тепер нагнітають.
Корисні ідіоти. Що ж зробиш.
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну звідки ви берете оці нісенітниці?Жодного слова не знаю ні польською,ні угорською .Та й у моєму оточенні немає таких людей.
Це що черговий пункт у рашаметодичці?
яке питання така і відповідь! Чи щось не так?
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
Ну да ,ето же другоє .то тільки в Україні можна ’фокуси ’показувати. там ви цього не робите
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
які фокуси? хочу подробиць!
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
’Краще з розумним загубити ....’
арина-ветерок• 14 августа 2023
Тільки вороги і провокатори можуть розводити ці мовні срачі. Вся країна бачить, як рашка винищує в першу чергу саме російськомовні регіони, рашка вбила вже сотні російськомовних дітей і тисячі російськомовних старих, рашка знищила десятки тисяч багатоповерхівок, сотні шкіл, дитсадків, більшість саме в російськомовних регіонах. Так хіба треба ще своїм добивати ціх людей, замість того, щоб плече підставити. Всі громадяни України рівні, етнічні українці, росіяни, евреї, армяне та інші. В важкі часи треба підтримувати один одного, а не клювати тих, кому важче, хто й так втратив дуже багато.
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
Корисні ідіоти. Що ж зробиш.
цікаво, коли ж ви почали говорити і писати українською.......?
Миленька Лебідко• 14 августа 2023
Ответ дляaljonyshka
Да, потому, что было важно знать язык врага, моя мама и бабушка знали немецкий.
У СРСР вивчали німецьку через те, що її вважали мовою науки. Ви вважаєте кацапську мовою науки?
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляарина-ветерок
я з вам згодна, але захід країни ненатішиться, вони ж кричать: Ви звали расєю, тепер отримуйте! В мене була знайома з Луганська, яка в 2014 році переїхала в Київ , а тепер і зовсім в Канаду і думаю не повернуться.Бо каже привезли телебачення, показали, як гукають расєю , нас там і поруч не було, але все одно схід винний.Вони ж завжди на нас москлі казали....
Filomena• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
Вони завжди нею говорили і писали.
У нас переважно україномовні. Але є і рос мовні, ті ж переселенці з 2014 чи просто з інших причин приїхали, якось так склалося.
І всі жили собі потихеньку. А тепер воно вилазить в соц мережі і починає писати про рос мовних переселенців, що не переходять на укр мову.
Інакше як корисний ідіот не назвеш.
4мама• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Без образ ,але навіщо ?
Не знаю. Виховання чи комплекси. Не можу дати чіткої відповіді. Намагаюсь розібратись сама. Я з народження у двомовному середовищі переважно перебувала (батьки після універу по розподілу у Євпаторію поїхали). Потім коли сюди, на ЗУ повернулись, якраз був час йти до школи і територіально (та й сильна математично а в мене математичні здібності були) була російська школа. Хоча українська там була на дуже високому рівні, я обожнювала особливо літературу. От садок + школа ту срану толерантність в мені виховали.
Якийсь такий відбиток це все наклало.
Та й кажу, якось до 2014 року взагалі не бачила в тому проблеми. Ну може ще тому, що переважно українська довкола була завжди, усі часи Незалежності. На расєйську ось тут переходила і у спілкуванні з переселенцями 2014 року. З туристами знову ж таки. З іноземними (Європа, Америка) партнерами (тепер - англійська).
Зараз принципово - ні. На звернення хоч трохи українською - допоможу. Расєйську ’не розумію’. Якщо вживу спілкування. Ну тут от відповідаю на расєйську українською.
А взагалі расєйська і все що з тим пов´язане огидне до ригачки. Маю там на болотах родичів, кумів. Ну з тими хто кримнаш 2014 простіше - ті вже тоді для мене здохли. А ті хто виють та ниють ’як тут все погано, який путін мудак, ось все продамо і валимо звідси ’ і досі не продали і не звалили - я вже не можу їх сприймати. Вони там працюють. Платять податки. З цих податків роблять ракети, якими бомблять Україну. Хоча кажуть що донатять на ЗСУ. Не вірю. Ось так я це все сприймаю зараз.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляарина-ветерок
Усі рівні,а рос.рівніші.Ви багатьох форумчанок зустрічали які вимагають другої державної румунської,молдавської ,угорської? А рос.мовним подавай
agnija123• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
Вони завжди нею говорили і писали.
Інакше як корисний ідіот не назвеш.
питаю особисто за вас! Бо бачу у вас пост в 2021 році російською мовою на порадниці...
4мама• 14 августа 2023
Ответ дляagnija123
Вважаєте це нормальним?
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ для4мама
Якийсь такий відбиток це все наклало.
agnija123• 14 августа 2023
Ответ для4мама
Вважаєте це нормальним?
нормальним, бо з українцями я спілкуюсь українською, з поляками польскою, маю дві знайомі з Хароква та Кривого рога, то з ними на російській, а що не так?