Молчунья• 14 августа 2023

Свідоцтво о народженні безпечно коли знают номер

Якщо людина знає номер свідоцтва о народження ? Це безпечно? Я маю на увазі , наприклад, паспорт та індефікаційний код не можна давати , бо візьмуть кредит (( а свідоцтво о народженні на скільки це безпечно ??
миссАрфография• 14 августа 2023

Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Можна і паспорт, і код давати. Ніхто не видасть кредит
черная мамба• 14 августа 2023
На свідоцтво точно не візьмуть кредит )) І не оформлять багатодітність 🤣
Перша скрипка• 14 августа 2023
Он там тема нижче вашої - вам туди.
Лама_мама• 14 августа 2023
вы, главное, номер телефона никому не давайте. а то, не дай Бог, позвонят
Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Автор, усюди вимагають оригінали документів. Або фото людини, яка тримає свій документ
А зі свідоцтвом нічого не зроблять. Навіть, якщо у людини є копія- максимум, що зроблять, візьмуть білет у потяг
Сижуревувшоке• 14 августа 2023
перетворили Совєтчицю на смітник
Счастье_же_вот_оно• 14 августа 2023
Номер свідоцтва - це безпечно
А ось читацький квиток свій нікому не показуйте, бо можуть з квартири виписати.
автор Молчунья • 14 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Он там тема нижче вашої - вам туди.
Яка тема ??

Перша скрипка• 14 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Яка тема ??
Ань пише постійно про свою секту, вони ніде своїх даних не дають, навіть дитячих, щоб їм не дай Боже районо атестат не надрукувало.
Сижуревувшоке• 14 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
вона вже всіх поблокувала, то ж в її темах навіть відповісти нікому