Руда ліса• 14 августа 2023
Пошуки житла у Німеччині (земля Баден-Вюртемберг)
Поділіться досвідом: чи стикались ви або ваші знайомі з махінаціями під час пошуку житла?
Я вже декілька місяців живу на землі Баден-Вюртемберг і житло досі не знайшла, однак постійно моніторю групи й бачу дуже багато об´яв про те, що люди також шукають. Разом із тим, об´ява, яку я розміщу нижче, дуже!!! часто потрапляє на очі. Я загуглила її за номером телефону і текстом, і визначила, що саме цей текст або трохи змінений часто розміщується у Телеграмі, Фейсбук, найчастіше від якоїсь Ірини. Знайшла його у лютому минулого року, березні, потім влітку, цього року чи не щодня десь воно розміщується. Все ж, не вірю, що воно досі вільне або взагалі існує, коли так багато людей шукають будь-яке житло, щоб переїхати з гуртожитку або табору. Можливо, цього житла взагалі не існує.
Будьте уважними, обачливими! Я читала, що з початку війни у Німеччині зникло багато жінок і дітей. Нікому не довіряйте! Усю інформацію перевіряйте завчасно! Я не хочу нікого налякати, але хочу застережити, допомогти, бо ми усі зараз вразливі.
Нижче розміщу цю об´яву:
"Здається покімнатно квартира в центрі містечка Wehr. (Поблизу Lörrach)
Wohngemeinschaft (квартира спільного проживання). Оплата джоб центр. 4 кімнати просторі кімнати, квартира 140 кв.м
(для одиноких людей, студентів без родин) Можлива допомога з оформленням документів. І якщо ви лише плануєте їхати до Німеччини, то цей варіант також для вас!)"
Я думаю, якщо хтось має негативний досвід пошуку житла, було б чудово, якби ви теж поділились у коментарях. Допомагаймо один одному!
Нижче розміщу цю об´яву:
Запасная спина• 14 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Вона попросила 500€. Ціни європейські, але це і є 1 вартість холодної оренди мого житла. В Україні також платила ріелтору 1 вартість оренди за послуги. Нічому не здивувалась, все адекватно
Ахахах. Це ви мабуть зі Львова біженка? Бо тільки у Львові такі неадекватні розцінки на ріелторів, 1 вартість оренди. Всюди в інших містах України 50% ріелтори беруть.
Пишу_граммотно!• 14 августа 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ні, я з Дніпра. Виходить, що не лише у Львові 🤷♀️