Руда ліса• 14 августа 2023
Пошуки житла у Німеччині (земля Баден-Вюртемберг)
Поділіться досвідом: чи стикались ви або ваші знайомі з махінаціями під час пошуку житла?
Я вже декілька місяців живу на землі Баден-Вюртемберг і житло досі не знайшла, однак постійно моніторю групи й бачу дуже багато об´яв про те, що люди також шукають. Разом із тим, об´ява, яку я розміщу нижче, дуже!!! часто потрапляє на очі. Я загуглила її за номером телефону і текстом, і визначила, що саме цей текст або трохи змінений часто розміщується у Телеграмі, Фейсбук, найчастіше від якоїсь Ірини. Знайшла його у лютому минулого року, березні, потім влітку, цього року чи не щодня десь воно розміщується. Все ж, не вірю, що воно досі вільне або взагалі існує, коли так багато людей шукають будь-яке житло, щоб переїхати з гуртожитку або табору. Можливо, цього житла взагалі не існує.
Будьте уважними, обачливими! Я читала, що з початку війни у Німеччині зникло багато жінок і дітей. Нікому не довіряйте! Усю інформацію перевіряйте завчасно! Я не хочу нікого налякати, але хочу застережити, допомогти, бо ми усі зараз вразливі.
Нижче розміщу цю об´яву:
"Здається покімнатно квартира в центрі містечка Wehr. (Поблизу Lörrach)
Wohngemeinschaft (квартира спільного проживання). Оплата джоб центр. 4 кімнати просторі кімнати, квартира 140 кв.м
(для одиноких людей, студентів без родин) Можлива допомога з оформленням документів. І якщо ви лише плануєте їхати до Німеччини, то цей варіант також для вас!)"
Я думаю, якщо хтось має негативний досвід пошуку житла, було б чудово, якби ви теж поділились у коментарях. Допомагаймо один одному!
Нижче розміщу цю об´яву:
Нашли в капусте• 14 августа 2023
Автор, можно ведь позвонить и узнать нюансы. И даже сказать, что объявление Ваше мелькает давно, не объясните ли, в чем дело?
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Так а в чем подвох? Кто откликается, тот пропадает?
Я не знаю, але дивно, що багато людей шукають житло і простору квартиру ніхто не зайняв. Може, її ’зайняло’ багато людей.
Ms. Откровенность• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Так это же ’квартира спільного проживання’. Наверно, часто освобождаются комнаты.
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
А куди ці люди виселяються, якщо житла фактично немає?
Його просто зараз немає і що, за півтора року війни там постійно ’чистка’?
Намакушка• 14 августа 2023
Это квартира совместного пользования.
Не всем подходят такие условия проживания. Поэтому может висеть долго
Намакушка• 14 августа 2023
Страшилки и пропаже женщин и детей в Германии это новый вид страшилок? 😀😀😀🥹
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Загуглите, почитайте, сколько уже статей вышло о пропаже людей.
Для торговли людьми самое время, когда люди сами потоком едут по всему миру с условно одним чемоданом, напуганы, уязвимы, ищут волонтеров на вокзале и гуд бай.
Я просто захотела оставить такую тему на всякий случай. А там, каждый сам волен выбирать.
МУСЯкомарова• 14 августа 2023
Ооооо, Автор, мошенничество тут на таком уровне, что у нас был детский лепет. Все коммуникации с фермитерами начинайте с просьбы о видеозвонке.
Намакушка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ссылки в студию :)))
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Ссылки в студию :)))
Як українські біженки стають жертвами секс-торгівлі
Почему Европа стала местом сексуального рабства для украинок
В Британии заявили о продаже украинок и детей в сексуальное рабство в ОАЭ
Как украинские беженки попадают в сексуальное и трудовое рабство в Европе
Война в Украине резко усугубила проблему сексуального рабства в отношении украинок, - генсек ОБСЕ
Українки потрапили до волонтера-педофіла. Історія матері та її доньки, які евакуювались в Італію
Фуліганка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Лента ру, vz, ru , викна это мощь конечно! Ещё и на русском. В бан не хотите? Будет больше времени подумать о своем поведении?
Намакушка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Та вы шо
Это все прям достоверные источники
Жалоба на тему!
Это все прям достоверные источники
Жалоба на тему!
Пишу_граммотно!• 14 августа 2023
Я особисто думала, що краще заплатити комісійні за квартиру, чим самостійно її шукати 100 років і втратити купу часу і почути купу відмов. В Україні я орендувала житло і завжди через ріелторів, отже вирішила в Німеччині зробити так само. І не помилилась, віднайшла обʼяву від українки, що поруч із нею на її поверсі є вільна квартира і за окрему винагороду вона зможе звести мене з фермітером. Фермітер був не проти того, щоб заселилися українці. Тепер ми з нею сусідки. І я ні краплі не пожалкувала, що так вчинила.
Тож не всі шахраї, хто просить додаткову винагороду
Госпожа Белладонна• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Прям не люди, а маленькие дети, а вы наверное не там ищите квартиру, надо на сайтах аренды искать, а не в группах
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Та вы шо
Это все прям достоверные источники
Жалоба на тему!
Это все прям достоверные источники
Жалоба на тему!
Та, пожалуйста, жалуйтесь!
Я создала тему с целью помочь другим людям. Возможно, слишком молодым и наивным, которые всем доверяют.
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну многие советуют как раз в группах искать.
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
А скільки це може коштувати?
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляФуліганка
Вы знаете, мне все равно, полечу ли я бан или нет.
Я просто хотела напомнить беженцам, что нужно держать голову в холоде.
Намакушка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Та, пожалуйста, жалуйтесь!
Вы создали тему с целью развести срач в виде страшилок :)
Пишу_граммотно!• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А скільки це може коштувати?
Вона попросила 500€. Ціни європейські, але це і є 1 вартість холодної оренди мого житла. В Україні також платила ріелтору 1 вартість оренди за послуги. Нічому не здивувалась, все адекватно
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляНамакушка
Ну если Вы это так видите...
Фуліганка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Мы Вам тоже напоминаем,что Германия одна из самых безопасных стран. Не читайте глупости. Миллион наших женщин там и никто их не обидел. Ну только у некоторых детей забрали....
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Дякую, що поділились цим досвідом.
Намакушка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
😀😀😀😀😀😀
Пишу_граммотно!• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Дякую, що поділились цим досвідом.
Але звичайно бруду на неї вилили, матір Божа.. що вона наживається на бідних українцях. Ті, хто найбільше лаявся на неї вже півроку як не можуть знайти собі житло, зате все у них чесно і прозоро
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я б теж краще заплатила комусь за пошук, якби знайшла таку людину.
Це безпечно все ж, ніж самій шукати...
Руда ліса
• 14 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Українці, я помітила, не дуже діляться інформацією, тишком-нишком усе.
Намакушка• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ну если Вы это так видите...
У вас там новые методички вышли?
Пишу_граммотно!• 14 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Це безпечно все ж, ніж самій шукати...
Періодично бувають ще квартири, так як фермітер має житлові комплекси. Ця українка безкоштовно миє підʼїзд у нашому домі. В договорі це прописано, що кожен мешканець має мити підʼїзд, але ніхто крім неї не робить того. Я теж не мию, не краду у неї її хліб, так би мовити. Тож фермітер дуже прихильний до неї і довіряє. Але це земля Rheinland-Pfalz