Мамаша в бигудях• 14 августа 2023

Дівчата,що скажете про 287 і 142 школи? Киів

Дівчата,хто з Ваших дітей навчається,в цих школах?
60 метрів сметани• 14 августа 2023
Лучше 153 или 145 тогда уж. Ну или 178
142 испоганилась с 2015 года гдето. В рейтингах тоже поплыла, за 287 не слушала никогда,

Alexandra_rz• 14 августа 2023
В Академгородке 287 школа считается одной из лучших, но мне не нравится ремонт там и укрытие.
Патриоточка• 14 августа 2023
У 287 класний директор - знаю особисто. Він молодець - на своєму місці. Школа наче заново народилася )
автор Мамаша в бигудях • 14 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Дуже прошу- напишіть трішкі більше.
Там ВАші дітки навчаться?
Що подобається,що-ні?
Ответ дляПатриоточка
Завтра несемо заяву цю школу,а я начиталася відгуків- корумпована,вчителя-пенсіонери зневажають дітей.
Ответ для60 метрів сметани
Лучше 153 или 145 тогда уж. Ну или 178
Дякую за відповідь
287-це гімназія Академія
Патриоточка• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую за відповідь
287-це гімназія Академія
Ні, ви плутаєте. Це різні абсолютно школи. Гімназія Академія біля М Житомирська, от вона якраз корумпована

ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
287 просто гімназія. Гімназія Академія це на Житомирській.
287 - не знаю за рахунок чого гарні відгуки. Якщо порівнювати з сусідніми школами, то - так, не погано. Але якщо взагалі по Києву, то доволі посередньо. І новий директор суттєво поки що не покращив її.
Ответ дляПатриоточка
Я переплутала,так,Академія.
Ответ дляПультОт_БМВ
Мова йде про Академію і 142 школу.
Я переплутала
Патриоточка• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я переплутала,так,Академія.
Там директор з прибабахом. Зараз, можливо, трохи попустилася, коли проти неї стільки компромату було. Але так і тримається міцно зубами за крісло. В рейтингу Академія посідає непогане місце, але треба мати міцну психіку й дитині, і батькам
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
Ну... Академія
Специфічна школа, вам правильно написали вже. Тут як пощастить
Ответ дляПатриоточка
Дякую за відповідь.
Там Ваша дитина навчається?
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
А в який клас? 1-й?
Ответ дляПультОт_БМВ
А в який клас? 1-й?
В 5 клас
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В 5 клас
А що вам ближче територіально?
Патриоточка• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую за відповідь.
Там Ваша дитина навчається?
Ні, я туди не віддавала б своїх дітей. У 2010, коли старша йшла до школи, там був внесок божевільний. Зараз лише по прописці, але з відгуків знайомих - це треш. Там треба було молитися на школу й керівництво, заборонено сідати на шкіряні дивани в коридорах (вони лише для показухи були), ходити лише через чорний хід дітям - батьків раніше не пускали узагалі ще тоді, коли скрізь батьки вільно заходили в школу. За все треба було додатково здавати й платити - шкільні свята проводили з розмахом у палаці Україна )) Всі відгуки в інеті правдиві ) Хіба Петрашенко вже трохи втомилася чи її на місце поставили і корону поправили
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
Чому саме ці школи, від чого ви відштовхувалися?
Ответ дляПультОт_БМВ
А що вам ближче територіально?
Ближче Академія.
Ми з Білогородки будемо возити

Ответ дляПультОт_БМВ
Син добре вчиться,легко ,з задоволенням.Вибирали школи з хорошим рейтингом.
Будемо возити з Білогородки.
Донька старша закінчила гімназію на Оболоні,дуже важко ій було.
Просить не віддавати сина в такуж гімназію.
Але зараз мотивована,навчалась в мериці,зараз -в Фінляндіі
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ближче Академія.
Ми з Білогородки будемо возити
Так, з Білогородки звичайно Академія ближче.
Але ви ж повинні були читати відгуки про неї, розуміли куди йдете. Тим більше ви ж свідомо обирали.
Подумайте, як варіант, про ті школи , що з 8 класу (УФМЛ, КПЛ 145). Це якщо є хист до математики. Тоді дитина вже доросліша буде, самостійно може їздити
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую Вам за відповідь.
А що таке КПЛ 145-це ліцей на Шота Руставеллі?
ПультОт_БМВ• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую Вам за відповідь.
Так
Ответ дляПультОт_БМВ
Так
Ще раз дякую!
Гарного вечора