В кого тако було• сегодня в 02:06

Вступ до ліцею в 10й клас

Добрий день, підкажіть хто знає, щодо вступу в цьому році в 10й клас. Дитина ВПО, навчається онлайн, закінчує 9й клас і далі школа не продовжує навчання, тобто школа, в якій зараз дитина вчиться онлайн - стала 9ти річною. Зараз в місті де проживаємо, всі школи - це академічні ліцеї. По адресі обслуговування, ліцей зараз має шість своїх 9-х класів, а 10-х набирає лише 2. Буде проводитись конкурс і серед всіх своїх учнів 9х класів, і серед прийдешніх учнів з інших шкіл. Тобто передбачається конкурс, як мінімум 3 дитини на місце і потрапити в ліцей не так просто. Тим паче, що дітей зі своєї школи вчителі можуть готувати до вступної контрольної, а діти з інших шкіл взагалі не в курсі, що на цій контрольній буде. Інші ліцеї обслуговують по своїм територіям. Що тоді робити дитині, яка не планує вступати в коледж? (місто маленьке, всі коледжи- то тільки їхати вступати до іншого міста). Планували йти в 10й клас, але виходить просто по теріторії обслуговування в ліцей не потрапити. Може хто знає, як зараз діяти, і які є актуальні правила продовження навчання в 10му класі? Бо зараз 9й клас - це останній рік дітей, які НЕ навчались по НУШ і не мали б взагалі вступати в 10й клас.
Гравіцапа• сегодня в 02:21
Послухаю, теж цікаво.

Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 02:27
А які є варіанти?
фан L.O.S.T.• сегодня в 03:01
За ліцеями не закріплюється територія.
Мальовнича даль• сегодня в 04:35
Идите учиться в лицей с дистанционным оьразованием
Борщик• 2 часа назад
Ждем принятия закона 15082,который позволит всем 9ти классникам доучится в своих школах......
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Нафіга тягнути кота за хвіст?
Вища освіта повинна бути для тих, хто вчиться.
Автор боїться, тому що освіта онлайн в дитини і рівень знань там відповідний.
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Дуже добре, що буде відбір і далі підуть вчитися ті, хто може і вміє це робити.

Борщик• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Нафіга тягнути кота за хвіст?
При чем тут Вища освіта ?Речь идет про школу! Эта реформа противоречит конституции. У нас в городе из 7ми школ набирает 10й класс всего одна школа и только 5 классов. Куда деться остальным 30ти классам других школ?Это 900 человек!
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляБорщик
При тому, що сидять штани протирають 2 роки, не має кого вчити. А потім мамки контракти оплачують, тягнуть ще універ
Для чого все це потрібно, якщо можна взяти і вчити найкращих, а не всіх підряд,
Інші - технікуми, училища.
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Інші - технікуми, училища.
Сейчас нет столько техникумов,позакрывали. У нас один-возьмет ну 30 человек,остальным 850 куда? В соседний город?Так там тоже полно выброшенных за борт школы детей....
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Де ви знаходитеся, що у вас на таке велике місто, де є 850 випускників 9 класів є лише один технікум де прийміть лише 30 :)
Пліткарка• 1 час назад
Старший теж навчається у 9 класі. Тільки у ліцеї. До ліцею вступав за іспитами після 4 класу.
На паралелі 4 класи по 32-33 учні. Ліцей набиратиме 5 10-х класів по 28 учнів.
’Свої’ пишуть вступні іспити у кінці травня. Враховуються як річні оцінки, так і результати вступних. Хто матиме оцінки нижче 8, той не потрапляє до 10 класу, але має право на ще одну спробу вже разом з дітьми з інших шкіл - на початку червня.
Діти з інших шкіл, які хочуть вступити до ліцею, писали олімпіаду на початку квітня. Хто добре написав, того рекомендували до вступу. Хто слабше написав або не писав олімпіаду, мав змогу записатися на підготовчі курси і ці два місяці займатися з вчителями ліцею.
Ясно, що конкурс буде чималий. Але хто має бажання і здібності, той вступить.
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Черноморск од обл. Вам что-то дала эта информация?
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Ну так ближні міста, обласні центри.
Да Щас же• 1 час назад
Ответ дляБорщик
В місті немає коледжей?
Пусин Кукин• 43 минуты назад
В моєму місті те ж саме :(.
А найгірше те, що тим дітям, які вже ходили в цей ліцей, можна довчитись, а іншим треба туди ’поступати’. Ще ніякої інформації нема, має з´явитися після 25 травня. 😱
Просто дурдом.
So_so• 42 минуты назад
Бедный ребёнок ( Я Вам очень сочувствую.
Единственный выход это платная старшая онлайн- школа типа Альтернативы.
Я погнала• 27 минут назад
Не у всех есть возможность даже в колледж поступить, то есть человек остаётся с неполным средним образованием 9 классов , прекрасно!
Я уже молчу про НУШ. Мой сын попал в первую линию НУШ. Ничего неизвестно еще по этой программе. Как они дальше будут учится? Школ до 12 классов даже на бумаге нет еще. Я понимаю, что еще есть 4 года до первого выпуска, но хочется понимать как-то заранее ситуацию.
Борщик• 10 минут назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну так ближні міста, обласні центри.
Так там та же ситуация:сокращение школ на 90% которые набирают 10е классы и отсутствие колледжей!

Борщик• 10 минут назад
Ответ дляДа Щас же
В місті немає коледжей?
Один, я ж написала, может принять 30-50 человек. Остальные как пишут выше остаются с образованием 9 классов
Мальовнича даль• 9 минут назад
Мой сын плохо учится и учиться не хочет, я и не против, чтобы он пошел в профтехучилище, но там же в принципе нет образования, хрень одна.