А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 15 августа 2023

Майбутнє України?

Хтось вірить, що з такою корупцією, коли під час війни свої обкрадають своїх, щось суттєво зміниться? Хто з Заходу буде інвестувати в таку економіку? Чи гадаєте, що без інвестицій можна покращити економічну ситуцію?

Можете вірити в що завгодно, але ніхто грошей не дасть. Свої і далі будуть обкрадати своїх і після війни. Поки в Україні не приймуть презумпцію винуватості чиновників за корупційні дії, тут нема чого робити. Призумпція винуватості: якщо у посадовця або його родини виявиляються статки, які не можуть бути пояснені його офіційним доходом, тоді він повинен надати докази своєї невинуватості. Не надав доказів - в´язниця.

Але ніхто цього не прийме. Верхівка влади не буде садити своїх, вони боягузи. А пересічним нема до цього жодного діла, вони і далі будуть сидіти і нити в інтернеті про тяжку долю і шукати ’крайніх’. Поки не прийде час вибору: або пакувати валізи і виїзджати або сидіти з зембабвійською інфляцією.

Звідки це я знаю? Логіка. Вважайте її не правильною. Ваша справа. Але потім не нийте, що ніхто не попереджав.
olgabaluta• 15 августа 2023
Ответ дляSuccess2013
Ира,у вас то их нет,вам то чего переживать за детей?
Я и не переживаю.

автор А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА • 15 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Себе вивезли, а бидло з себе ні.
Так і запишемо
До чого ця маячня? В мене все гаразд з поведінкою на дорозі і в публічних місцях.
frumoasa17• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
У значній більшості українців теж саме, але ви не навчилася головного - не лізти у не свої справи і не вказувати іншим.
Oasis in the Desert• 15 августа 2023
Ответ дляolgabaluta
Ну, если Вам страна дороже, чем Вы сами…. Животных можно забрать с собой, у Вас же их не 200. Родственники отвечают сами за себя!
Страна - это не просто территория. Она как раз и состоит из живых существ - людей и животных, за которых мы несем ответственность.
Одна моя родственница в начале войны раздала своих ’любимых’ котов и уехала в Германию.
Другая, наоборот, взяла кота в Польшу, но он там умер, скорее всего, из-за мытарств...
Ответ дляfrumoasa17
Ви робите то само, що і я. Чому вам можна мені ні?
olgabaluta• 15 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
У меня масса знакомых, которые забрали животных с собой, и я - в том числе! Все отлично 👍
reb-bekka• 15 августа 2023
Как меня умиляют эти советчицы,выкручивающие половую тряпку между этажами.Девочки,работайте за границами.Удачки вам.Процветания),но мы в ваших советах не нуждаемся

frumoasa17• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Не я створила провокативну тему з повчанням. Отримуєте к відповідь, а це інше.
In limbo• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Ви вважаєте, що всі розуміють як насправді в Україні? Судячи з коментарів - в багатьох в Україні все добре з економікою, низький рівень корупції....
Шож. Піду обʼявлю своїм працівникам, що вони всі звільнені, бо якийсь виїх вважає, що тут нема чого ловити. Вони ж зарплату все одно хмизом отримують.
Ответ дляfrumoasa17
Головне тема правдива. Вірно? Чи брехня?
Ответ дляIn limbo
Великі шанси, що колись так і буде.
frumoasa17• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Немає різниці. Це вторгнення у особистий простір інших. Цього і не навчилися.
Lizavel• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
3 роки як родиною вихали. Перед тим 3 поки мову вчили. Все добре тепер. Навіть супер.
А чего на украинском форуме сидите? Нет подружек новых?
In limbo• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Великі шанси, що колись так і буде.
А от не дочекаєтесь 😏
Гитаристка• 15 августа 2023
читаю коментарі і дивуюся, а чому так емоційно реагують ті, хто не планує виїжджать і кому і так добре - на тих, хто виїхав і радить іншим виїжджать? Вас же насильно не вивозять.
Ответ дляfrumoasa17
Ось, визнаєте текст на початку теми правдою. Цього досить.
Oasis in the Desert• 15 августа 2023
Ответ дляolgabaluta
Хорошо, что не бросили животных. Это большой плюс!

Но нужно понимать, что у всех свои обстоятельства. Да! Те, кто уехали, это сильное звено эволюции, а те, кто остались, слабое.
Но зачастую так и бывает - тот, кто поступает по совести, всегда в проигрыше!...
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Це вам здається, що з мене хтось знущається. Я зайоммй з поведінкою бидла, тому така поведінка мене не чіпляє.
Вас реально жаль.
Как и ту мадам на шезлонге.
Обе поносите свою страну и народ только из-за того, что сами жили тут в нищете и неудовлетворенности.
reb-bekka• 15 августа 2023
Ответ дляSuccess2013
Удалено администрацией...

olgabaluta• 15 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert

У каждого свое понимание «поступить по совести».
Lizavel• 15 августа 2023
Ответ дляNat-li
Вас реально жаль.
Как и ту мадам на шезлонге.
Видно нет занятий и экскурсий у троллятин заморских, раз сидят здесь и фигню строчки. Как собаки, на каждый коммент: гав гав
Ответ дляNat-li
Вас реально жаль.
Как и ту мадам на шезлонге.
В жебрацтві живе переважна більшість України. І речі треба назвати своїми іменами. Якщо рівнь життя - сміттєвий, значить сміттєвий.
Leeloo_aloha• 15 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
В 90 тых и начале нулевых был тихий ужас.Сейчас в сто раз лучше
Так ще ж і війна не закінчилась. 90 почнуться як закриють кран, що фінансує війну (наші війну теж будуть затягувати бо з крана течуть гроші) і попросять платити кредити. І тоді ж з війни вернуться сотні тисяч зранених безробітних чоловіків зі зброєю на руках...
Oasis in the Desert• 15 августа 2023
Ответ дляolgabaluta
И это нужно учитывать!)
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляLizavel
Не всем пельмени выдают.
Кому то и пахать эпистолярным жанром приходится
Ответ дляLeeloo_aloha
Ось, це треба розуміти всім і готуватися до цього.
reb-bekka• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Не верю.Пока все в селах не пересядут все на москвичи и единички-не поверю.Пока в городах не станут строить халупки с 2 комнатушек вместо 2 ,5 этажа коттеджики-не поверю.
Nat-li• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Вы откуда знаете?
reb-bekka• 15 августа 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Пока не увижу худых-каждый второй с лишним весом-не поверю в жебрацтво.
Ирина_Б_• 15 августа 2023
жаль что наши люди не понимают причинно-следственных связей, не понимают что экономику не на»бать и просто верят в чудеса, в доброго волшебника с мешком денег и что весь мир просто так спасет Украину