from Ukraine• 15 августа 2023
Яка мінімальна сума коштів у вас уходить в день?
Намагалася вкладатися в день в 500 грн, розраховуючи так що кожен день беру лише саме необхідне + до 500 грн ще щось могла докупити що потрібно буде на потім (наприклад туалетний папір, шампунь, губки для посуду, миючі і т.п.) , спочатку ніби вкладалася, потім як вичерпалися всі запаси які були не вкладаюся ніяк.. Іноді дуже рідко виходить 500 грн, але потім ще з´являються непередбачені витрати (щось зламалося, комусь щось терміново потрібно з одягу і т.п.) і виходить ще +500-1000 грн..
Якщо що сім´я з 4 чоловік
неДодекаэдр• 15 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Пью.Овощи и фрукты свои .Часный дом.Я стремлюсь экономить и не тратить на всю эту херню.На алкоголь в месяц у нас уходит до 3000 грн ,на суши до 4000 грн.Не курим.На другую ерунду тоже денег уходит:((Но муж экономить не хочет
так у вас дохера на алкоголь уходит ))
в городе ’своих’ овощей и фруктов нет, увы. приходится покупать. и клубнику зимой, если очень хочется ))
Пэрисхилтонша• 15 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
мне не надо, я знаю. как можно жить на три копейки и три миллиона.
просто при трех копейках - это не совсем жизнь, это выживание
выживание на протяжении 20-30-40 лет. чтобы что? гордится тем, что ты нищий?
я живу по принципу - не цены высоки, зарабатывать нужно больше. и трачу заработанное на то, что мне нравится, а не на то, что кто-то считает правильным.
Тю, так я теж обома руками За що треба гризти землю
Але коли питання стоїть у автора на яку мінімальну сумму можна вижити то така і відповідь.
Якщо б питання стояло про якісне життя - то питання б було чи можна якісно жити на 3000 грн в день
неДодекаэдр• 15 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
сколько за свет в этом месяце? если не секрет
в этом - еще не платили, в конце месяца буду.
в прошлом, уже по новому тарифу, что-то около 600 грн. но это потому, что часть семьи была в отъезде.
за август, думаю, только за эл-эн будет около 1000-1100 грн.
Пэрисхилтонша• 15 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
автору и остальным экономлящим - быт химию и рыльно мыльное - покупайте большими обьемами, всегда выходит дешевле чем в малой таре... та же туалетная бумага... почти в два раза дешевле
Коли люди економлять, нажаль основна стаття розходів це харчування.
неДодекаэдр• 15 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Є життя поза межами Київа з приватною територією
ага, и частный дом, конечно же дешевле обслуживать, чем городскую квартиру. не смешите мои тапочки.
разве, что вы в глуши живете, в хате с дровами.
правда, машина дров в этом году, тоже не три тысячи стоит.
неДодекаэдр• 15 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
даже, если не экономят - это основная статья. особенно, на семью.
все остальное - эпизодические или запланированные траты. но они не каждый месяц.
если брать именно соотношение расходов.
просто кто-то еще имеет возможность формировать резерв, а кто-то ждет следующую зарплату/пенсию
если брать именно соотношение расходов.
Аноним Советчик• 15 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ні не смішно. Більшість ваших трат тупо безглузді
Если вы живёте в городе, не имеете мамы в селе, то нормальное питание стоит до хрена. Без бессмысленных трат.
Аноним Советчик• 15 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
За умови що є своє житло вмію і на 2000 прожити.
Якість життя така собі. Але не вмреш
За коммуналку не платите?
Кайдашева дочка• 15 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
так у вас дохера на алкоголь уходит ))
Мы клубнику не любим не летом ни зимой.Ну мы много не пьем-цены таки.Джин 600-800 грн поллитра .Раз в неделю купить и вот:(.в месяц такая сумма.Пиво по 60 грн за баночку.
неДодекаэдр• 15 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
а я люблю, и не люблю джин
мы ж не о вкусах.
вы написали, что люди много мусора покупают, и на одну полку поставили клубнику с майонезом. это не корректно, на мой взгляд.
даже от зимней клубники, привозной, тепличной, нет столько вреда, как от майонеза, если он не домашний.
мы ж не о вкусах.
Паспортний стіл• 15 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
От. Ключове слово на роботу. Це вже не 2000 у вас дохід
Звісно не 2, я не заробляю сотні тисяч, але не розумію як можна за 2 тисячі взагалі на роботу ходити, дорожче вийде їздити на неї ніж заробиш.
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Витрачаємо дуже мало, бо мало заробляємо. Мені б ваші статки, то я б назбирала на декілька квартир
Мої статки?? Ви думаєте якщо я стільки витрачаю то у мене великі статки? )))
Максимум 20000 доходів на 4 чоловік, іноді менше, живемо за рахунок кредиток... Тому що якщо обмежити ще більше і себе і дітей, не купувати м´ясо та іноді смаколики , то те вже взагалі ніякого задоволення від життя, а воно а воно пролітає дуже швидко ((
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Що не вірю? Що у чоловіка 12 тис зарплата? В мене 3 тис, торгую в інтернеті
Ви пишете що живете в трьох, є дитина? На неї ось получаєте? Батьки його, ваші, не допомагають нічим?
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
То вам так здається, коли починаєш більше заробляти, якимось дивом і витрати починають рости. Я теж думала, що ось піднімуть ЗП і буду відкладати більше, ага, бензин подорожчав, продукти подорожчали, і не дай бог захворіти.
Ой, так, про захворіти немає речі, слава Богу цей рік не хворіли. Зараз правда чоловіку потрібно робити операцію, тягнемо поки можна, немає за що... Але все одно це потрібно, буду ще збільшувати кредитний ліміт (((
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
а как вы живете? нормально? когда вы последний раз были у стоматолога/гинеколога? когда, как и где вы отдыхали последний раз? чем вы питаетесь? фрукты/овощи/белок?
У нас все іде лише на продукти та комуналку... Про лікарню мовчу, ми туди не ходимо... до стоматолога правда приходилося декілька разів звертатися, добре що не більше..
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну по еде если пробежаться то много безполезного люди покупают.Колу,мороженое,колбасы,,майонезы и кетчупы ,конфеты ,пряники ,экзотическиефрукты,клубнику зимой,алкоголь и т.д.
Ну а як без цього?? Хоч живемо за кредитні кошти, але все одно кожен день куплю хоч якийсь один смаколик щоб всім було по трішки, не багато, одна плитка шоколаду на 4, або по 2-4 шоколадні цукерки, або по бананану, або по мандарині, чи по 1 морозиву і то по акції... Добре що вони є.. чи по 1 йогурту. Якщо цього взагалі нічого не купувати то навіщо жити взагалі?
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Хороша економія на алкоголь і суші
Ми суші останній раз замовляли ще до війни і то може раза 2-3 в рік... А з алкоголю максимум бутилка пива 1л в 1-3 місяці на трьох .. вино, горілку теж чоловік робить сам, хорошої якості , тому є на свята, виходить значно дешевше...
Для вас шоколад, цукерки, морозиво виходить єрунда на якій можна економити, для нас суші , алкоголь, сигарети
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Мені вигідніше купити по акціях, ніж великими партіями, за ті кошти що за раз витрачу на велику партію чогось можу купити ще щось що потрібно саме зараз, а так на нього не вистачить
from Ukraine
• 15 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ніфіга собі економія...і не купувати всяку фігню.. Джин за 600-800 грн пів літра... Я б на такий навіть не дивилася... Краще візьму того майонезу та зроблю салат такий як люблю і дітям те що вони люблять )))
Добра всем!• 15 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хіба що на квартиру і ремонт. І ще на квартиру і ремонт, щоб не працювати, здавати житло
Давайте рахувати.
’Статки’ автора 500 грн * 30 днів = 15 000 грн/місяць.
Припустимо, ви готові жити на 5 000 грн і відкладати 10 000 грн.
Дивимось ринок нерухомості. В Києві квартира з +/- “здавабельним в оренду’ ремонтом коштує від 70 000$.
За курсом НБУ це 2 562 000 грн.
Щоб назбирати цю суму вам потрібно відкладати:
2 562 000 / 10 000 = 256 місяців = 21 рік.
І це ми навіть не закладали інфляцію та щорічне здорожчання нерухомості.
То на скільки квартир назбирати встигнете? Особливо з харчуванням і медициною за 5 тис. грн, щоб по 10 тис. відкладати.
За курсом НБУ це 2 562 000 грн.
Лупаю цю скелю• 15 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Давайте рахувати.
За курсом НБУ це 2 562 000 грн.
Я про тих, хто тільки на їжу 15-20 тис витрачає. В них доходи більше 50к, у більшості людей тут такі доходи, а вони витрачають все в ноль, ще і не вистачає. Пишуть , що 50к - це бідність
Добра всем!• 15 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Справа в тому, що економія - це не шлях до великих статків.
Підвищення рівня життя (харчування в тому числі) мотивує збільшувати дохід, розвиватись, генерувати нові ідеї та цінності, які можна продати іншим людям.
Економія та утиснення себе в усіх потребах та бажаннях - навпаки.
Поки людина не закриє базовий рівень потреб за пірамідою Маслоу, вона буде думати про те, в якому супермаркеті м´ясо дешевше, а не про те, що цінного вона може запропонувати людям, щоб отримати за це гідну матеріальну винагороду.
На жаль, на сьогоднішній день з поточними цінами 50К - це не розкіш, а необхідний мінімум, щоб життя не крутилось навколо кредитної картки та знижок в АТБ.
from Ukraine
• 16 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Давайте рахувати.
За курсом НБУ це 2 562 000 грн.
15000 в місяць це лише на продукти і побутові витрати ... Без урахування комунальних послуг та поповнення мобільних, ліків, якщо потрібно буде..
Покращена• 18 августа 2023
В среднем 500-1000грн а день, бывает конечно и меньше, но в основном так