Вишневий цвіт• 15 августа 2023
Що за вірус?
Писала про печіння в носі,думала якась алергія,але обоє дітей пчихають,нежить,сльозяться очі,мене трохи болять кістки,знайомої діти те саме,плюс ноги болять,немає апетиту ще,зрозуміло що якийсь вірус скоріш за все,чи хворіли ви і як довго,бо сьогодні не пішли на прививку через це,чи схоже це на ковід,вже 4 раз?Сімейна по тел.сказала пити атоксіл і промивати ніс,бо можливо така форма ротавірусу.
ЧупакабраЗеБест• 15 августа 2023
у нас похоже, но я думаю что мы все болеем короной:насморк, саднящий сухой каешль и глубокая слабость. тоже пропустили прививку и стоматолога.
Шиворот Навыворот• 15 августа 2023
Вірусів нескінченна безліч. Донька за літо вдруге вже хворіє. Нічого незвичного, все як завжди - горло, температура, нежить на 7-10 днів.
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ковін в квітні був,боюсь бо дитина в лікарні була після ковіду із рідиною в суглобах і смикало тілом(
Стрекозей• 15 августа 2023
У меня тоже,просыпаюсь сутра с красными глазами,начался кашель,дерет горло и слабость(( температуры нет. Я ещё к родственникам в гости приехала они говорят,что нужно больше двигаться,я вчера вышла прогуляться и сегодня мне ещё хуже,не знаю что делать(( пью много воды принимаю витамин с,стала полоскать горло сода соль и йод. Может вы что то еще посоветуете?)
ЧупакабраЗеБест• 15 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
мы тоже переболели таким в мае,после бомбоуб.
ябыла уверена что это ковид. и вот опять такая параша нездоровая на нас напала, может это новый штамм какой? или так не бывает?
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Я лише нурофен приймаю,температури нема і ніс промиваю,ну і атоксіл пєм.
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Навіть незнаю,можна піти до сімейної,тести в нас безкоштовно,але поки не їхала,я ці дні думала що це алергія,але коли і діти і сусіди ,то розумію що ні,може й новийвид,алеми ще від тих не відійшли
Стрекозей• 15 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Я когда у меня начиналось только мифинаминовую кислоту стала принимать,очень сильно меня ломило и температура была. А сейчас ничего не принимаю но состояние ужасное.
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Я думала хоч літо переживем без зарази всякої,але ні,від жовтня не просихали з хвороб,ковід вже 3 рази був підтверджений,грип,ангіна,конюктивіт,і тепер знов
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я наважилась на превенар дітям і от,вже хворі,сьогодні мала робити
Стрекозей• 15 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Да, сейчас видимо развелось вирусов(( не знаешь чем лечить((( Выздоравливайте поскорее
Вишневий цвіт
• 15 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Дякую