парИла я парИла• 15 августа 2023
Хлопковое белье украинского производителя
Посоветуйте хорошие фирмы хлопкового белья. Именно украинские.
Жена сантехника• 15 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Kleo гарний виробник, але хлопкове у них не брала.
Плюсуюсь, я тільки його ношу. Хлопкове до війни по шаленим знижкам накупила, дуже задоволена була ним. До того кружевне в основному брала.
Дуб береза• 15 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Я брала тут, щось зносилися швидко. Порівнюючи з марк анд сперсер . Саме котон.
Сито для думок• 15 августа 2023
Ответ дляДуб береза
Марк спенсер дійсно гарна білизна. Сама ношу.
парИла я парИла
• 15 августа 2023
Ответ дляСито для думок
тоді немає сенсу, бо марк енд спенсер значно дешевше
Сито для думок• 15 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Якщо є можливість десь купити, то так, якість хороша. Але якщо вам потрібен саме український виробник, то знаю тільки клео. Ще Брабра, але хлопка у них мало і теж ціни недешеві.
Не обижаюсь• 15 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Брала Анабель Варто, оно того не стоит
Згодна. Якось псіханула, накупила на 4,5 тисячі
.
А воно все вид втратило за кілька місяців носки. Так, нове - красиве та і моделі бюстів мені гарно сідають. Але якість - фігня ( я брала мереживне).