Фрекен бок• 15 августа 2023
Как приготовить мидии?
Есть пол кило замороженных мидий в мушлях. Как их быстренько приготовить?
kirpichenko• 15 августа 2023
Пол кило с мушлями,а что там есть,на один зуб?
Я мариную,но у нас без мушли продаются
Фрекен бок
• 15 августа 2023
Ответ дляkirpichenko
Я мариную,но у нас без мушли продаются
Мне одной хватит))
Чебураха з перцем• 15 августа 2023
Ответ дляkirpichenko
Я мариную,но у нас без мушли продаются
Добавить рис или спагетти,ну и салат с белым вином- прекрасный ужин
kirpichenko• 15 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Прекрасний,я ж не спорю.
kirpichenko• 15 августа 2023
Ответ дляФрекен бок
Мне одной хватит))
Покажите потом как єто выглядит приготовленые, думаю красотень должна получится.
Спочатку нехай розморозяться. Додайте у пательню оливкової олії, розчавіть один зубок часнику і трохи його обсмажте, додайте сімʼян червоного перцю, але зовсім трішки і потім киньте туди мідії. Накрийте кришкою, а хвилин через дві додайте 50 грамів білого вина. Ще хвилин через 10 можна їсти. Підсмажте хліба і додайте в юшку
Смачного!
Фрекен бок
• 15 августа 2023
Ответ дляішо
Смачного!
Спасибо
Непозбувна Бентега• 15 августа 2023
Приготувати стандартно в соусі,запекти з пармезаном чи пиріг з мідіями та беконом. Пиріг днями пекла- дуже смачно.
Шалена невинність• 15 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Пиріг з мідіями в мушлях?... Навіть уявляти не хочу
Непозбувна Бентега• 15 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Можна почисти їх..уявляєте?