Друзі може хтось стикався, не приходять звукові оповіщення про повідомлення в інстаграм, додаток оновлено, перевстановрено і тд, не допомагає, в настройках і телефону і інстаграму всі оповісти увімкнено, вже мучусь з цим 2 роки! Хтось підкаже що роботи?
Ответ дляНу що ви, мамо!
Галочку поставить надо в настройках
Та стоять всі галочки скрізь, я ж написала! По настройках все так як має бути
Шкала Радощів• 15 августа 2023
Ответ дляSEZON_KOVEL
В мене просто зникли звукові сповіщення,десь півроку тому і чого я тільки не робила,всі настройки перелопатила і нічого не змогла вдіяти
Ответ дляШкала Радощів
Ну от і в мене так само.. тільки 2 роки тому
Шкала Радощів• 15 августа 2023
Ответ дляSEZON_KOVEL
Саме головне,я не можу зрозуміти з чим то повʼязано і мені дуже не зручно,бо в мене там магазин,тепер заходь щокожні 5-10 хвилин,перевіряй повідомлення
Зоркая Зорро• 15 августа 2023
И мне перестали приходить уведомления (( а ещё камера глючит и сама приближает видео, а отдалить невозможно:( это с инстой какая-то фигня