Смайлик• 16 августа 2023

Как думаете семьи мусульман ругаются? Мне кажется что нет

Знаю одну семью, очень добрые люди, женщины хорошие. Не представляете что там были ссоры. Мужчины мудрые. А как на самом деле не знаю. Но кажется их вера не позволяет им ругаться и тем самым показывать неуважение к близкому.
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Вам треба читати більше, 100%.
Бо кров з очей через таке написання країни.
Ага пальці товсті, написала так написала

ГЛЮкоза• 16 августа 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ні не через це. Жінка в Україні завжди була Берегинею родинного вогнища. І на відміну від країни агресора, у нас завжди був матріархат.
якщо для Вас матріархат - це коли жінка шуршить по дому, з дітьми і на полі паше, а мужик пьє і пузо чеше, то так, в Україні завжди був матріархат
Вельшановна• 16 августа 2023
Ответ длямаска Ілона
Ну от, ви навіть після такого жахливого комента знову ж таки зводите суть жінки до ’чиєїсь’. До приложенія до когось. Чиясь дочка, чиясь мама, чиясь дружина.... чиясь річ. Це як коли наприклад загинула жінка, то чомусь багато причитають ´бідні діти і чоловік´, а на неї якось начхати. Поки у людей в головах буде сидіти оце дебільне відношення до жінок як до приложеній які мають прикрашати і обслуговувати цей світ прости господи, то буде існувати подібна ху@ня.
По першому реченню згодна.
А от про померлу - то люди просто жаліють родичів, бо жінці тоді вже пофіг, а страждають живі. Так само, коли й чоловік помирає, то кажуть - бідні батьки/дружина/ діти. Бо плакати будуть вони.
Забрала і не сказала• 16 августа 2023
Ответ дляТріль!
А зачем тогда ноги ему целовала? И для молитв грязный угол бы не выбрала.
Может показалось с другой стороны улицы, что ноги целовала, мне кажется это бред какой то ,но утверждать не буду, я не видела.
Ну а про грязный угол, я не знаю, можно ли с другой стороны улицы рассмотреть или знать, чистый угол или грязный?