Нервогенератор• 16 августа 2023

Як зберегти відносини з чоловіком?

Мудрі дівчата, хочу почути ваші роздуми і поради. З початком війни я виїхала закордон, там моя дитина вступила в престижний навчальний заклад, нажаль, аналогу в Україні не має. Ми з чоловіком бачимось раз 4-5 місяців, коли ми приїздимо в Україну. В такому графіку вже півтора року і я дуже боюсь, що кожен навчиться жити власним життям. У нас дружна, любляча родина, яку ми з чоловіком цінуємо і боїмося втратити. Я геть не розумію, як треба себе поводити, щоб до закінчення війни зберегти шлюб і щасливі відносини.
Тектологиня 80lv• 16 августа 2023
Пусть сидит. Ее муж мне достанется

автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Спробуйте залишати вчитися саму.
Літній табір у них був?
У нас в харківській балетці був 2 місяці.

От залишили б на літній табір і пожили б вдома з чоловіком
Інтенсиви всього тиждень-два.
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
В Києві працює хореографічне
З 10 років беруть.
Рівень трохи не той
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Рівень трохи не той
Кому-то жемчуг мелковат, а кому-то суп жидковат))

Поблагодарите мужа, что в такое непростое время ваша единственная забота - сравнивать уровни хореографических училищ Европы))
Такое сокровище надо беречь
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ну то вже треба прийняти вольове рішення.
Дочку нянчити чи чоловіка.
І що вам головніше : балет чи повна сім‘я

А чоловік що каже?
І з якого дива думки, що сімя прямо розпадається і треба рятувати?
Охолов?
Рідко дзвонить?
Чоловік не охолов, такий же чудовий, як і був. Сумуємо обидва один за одним.
Мені балет не важливий. Він важливий дитині. Я не можу її мрію зрадити.
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Рівень трохи не той
А чоловік що каже?
У вас є план?
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da

Такое сокровище надо беречь
Дякую йому
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
То нехай дитина іде до своєї мрії
Чого ви тоді переймаєетеся результатами?
Це ж її мрія, а не ваша?
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
А чоловік що каже?
У вас є план?
Він поки не хоче, щоб ми повертались. Тобто хоче, але називає це егоїстичним бажанням. Ми сподівались, що війна скінчиться швидше, мабуть, на півтора року були сили, а зараз вже все

Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Пристройте дитину в інтернат.
І пильнуйте раз на місяць приїздіть на тиждень.
Подивіться семестр як піде.

Але ще тут такий момент, що у вас почуття порожнього гнізда.
У дитини мрія, а ви при дитині- основна ваша мета- допомогти реалізувати мрію.
А тут повернулися, дитина справляється, а вам типу робити нічого.

Але цей момент не за горами.
Колись ви їй станете не потрібні.
Повернетесь до чоловіка, а йому вже не цікаві роки за два стали.
Дон Пэдро• 16 августа 2023
А почему вы дома не живёте, уже надоели такие, вы за бугром и вас должно быть жалко? Мы дома сидим и ничего, а вы прямо лучше всех, сидите дома с мужем
VitalinkaGL• 16 августа 2023
Никак,тут советов нет.
Мы с мужем за это время пережили многое,в сентябре он должен прилететь к нам,в Англию,будем учиться жить вместе заново.
Если бы он не выехал,мы бы весной вернулись,у нас просто контракт на дом до конца мая.
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Прямо таки в 14 лет в престижный заклад поступила, это вы себя уговаоиваете, колледж который как наши ПТУ бывшие, я думала там университет, автор вам там проще вот и пишите ерунду. Если бы вы хотели дома сидели бы, а так вам и там хорошо
VitalinkaGL• 16 августа 2023
А так что советовать?
у нас тут 80% разводные.
Замужние
уехали
тянут сюда мужей
или сидят,но там семья одно название
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Це навчальний заклад для дітей від 10 до 20 років. Моїй 14. Діти такого віку, що живуть в інтернаті, часто показують погані результати і оцінки. Їх виганяють. Про це місце навчання моя дитина мріяла все життя і ми багато що зробили з чоловіком, щоб це стало реальністю.
Ну вот , ваше дело поступила, или вы хотите за ребёнка учиться, захочет гулять вы не оставите, хочет учиться будет, и что это за заведение про которое мечтал ребёнок, но который там учится если вы только рядом, до её 20 лет, у мужа ребёнок в Украине от кого то родится
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Хореографическое училище видимо.

Для детей профессиональных спортсменов и танцоров вполне нормально рано уезжать из дома.
Ряженка• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Ваш муж надеялся, что война быстро закончится?) Ну да, сидеть в тылу и ждать
По теме, у кого любовь и чувства, остались в Украине с мужьями.
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Балет. Це не рашка
У нас балетная школа не хуже, это уже ваши понты, хотела бы у нас училась, малая моя на балет ходила, кстати вы знаете что вы балетом ребёнка гробите, она после 35 лет, а то и раньше фиг кому нужна будет
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Може я погано пишу, а ви вже зробили висновки. Я дійсно адаптивна майже до будь-якої місцевості, але з чоловіком. Без нього все стає не милим. Ми 20 років разом.
Так вы и без мужа одоптировались, если бы нет, давно дома бы были

Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Ні) беріть вище)
Так напишите уже, что за страна Австрия и что, хотя раша лучших выпускает хоть не крути
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Да ладно. Погуглите все балерины долгожительницы.
Преподавать после 45 можно хоть до смерти
До этого возраста все выступают
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da

Такое сокровище надо беречь
В точку, это ж нужно здравый ум, что бы понимать балет в Европе, или в странах бывших СНГ, наши всегда лучше
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Раша мене не цікавить ні в якому випадку
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Так у него уже есть молодая красивая, и это 200% сидите дальше там, а то что он такой хороший это что бы вы ничего не поняли
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
А толку если война закончится вы что вернётесь с дочкой домой или муж к вам переедет?
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Ви дійсно в темі? Чи знаєте ви в яких країнах наші донавчаються після українських училищ? Що ви знаєте про французскький, англійський, німецький балет, Монако, Паріж, Штутгарт вам про щось говорять?
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
До этого возраста все выступают
До 45 не выступают, а преподают
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Зато чужие страны интересуют которые раше же в нычку помогают, сидите , зато патриоты , все патриоты от нас выехали, мы уже к таким привыкли
Дон Пэдро• 16 августа 2023
Ответ дляНервогенератор
Так вы в Штутгарде там этих школ танцев и театров пруд пруди, ну так радуйтесь, зачем вам тот муж, скоро узнаете у меня будет ребёнок от другой(
автор Нервогенератор • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Пристройте дитину в інтернат.
Подивіться семестр як піде.

Але цей момент не за горами.
Колись ви їй станете не потрібні.
Дякую, буду розмірковувати над вашими словами