Хвильоватиша• 16 августа 2023

Яка називається довідка за вимогою ТЦК

що я дійсно у мами одна дитина, довідка про склад сімʼї чи якось по іншому ? Дякую
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
о, якраз з адвокатом цим займалися. такого витягу НЕ ІСНУЄ. отак.

автор Хвильоватиша • 16 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А який же тоді документ предʼявити?
Або як взагалі доказати що ти одна дитина ??? Дякую
Крим мій• 16 августа 2023
Справку о составе семьи берите
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
А який же тоді документ предʼявити?
а це загадка. немає такого документу, який би підтверджував, що в жінки стільки то дітей. це видумка ТЦК, вже сотні адвокатів просили дати роз´яснення, яким чином це довести, та ніхто не знає.
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Справку о составе семьи берите
і шо вона дає? ТЦК вимагає довести, що жінка народжувала стільки то раз.
Чудовий каламбур• 16 августа 2023
Вам треба довідку, що підтверджує, що ви єдина людина, яка утримує маму?
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
РАЦси або взагалі не дають відповідь на такі заяви або пишуть що в жікни стільки дітей, скільки вона має свідоцтв про народження. але ТЦК вимагає доказати шо ви не приховали парочку дітей
Чудовий каламбур• 16 августа 2023
https://nta-ukraine.com.ua/uk/dovidka-pro-yedynu-d...
Може це,?
Крим мій• 16 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну если просит,то наверное надо же

ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Ну если просит,то наверное надо же
вы удивитесь, но они просят то, чего не существует. на данный момент не существует способа, как доказать сколько у вас детей.
автор Хвильоватиша • 16 августа 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Може це,?
Теж такий варіант розглядаю
спальное место• 16 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Справку о составе семьи берите
Її дає паспортний стіл або ЦНАП на кількість прописаних. Кількість дітей дорослих у жінки вона не вказує
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Може це,?
це тоже не зовсім працює. ми наприклад обійшли пів міста нотаріусів і вони сказали, шо не будуть засвідчувати таку заяву.
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Теж такий варіант розглядаю
ви сходіть спочатку узнайте. ми обійшли купу нотаріусів і вони сказали шо таку нісенітницю засвідчувати не будуть, оскільки така заява не передбачена законодавством.
автор Хвильоватиша • 16 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якщо не секрет то як вийшли з положення?
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Теж такий варіант розглядаю
порада адвоката. пишете заяву на ТЦК шо на даний час законодавством України не передбачено законного способу, який би доводив кількість реєстрації фактів народження на жінку і тому надати цей документ неможливо. і нехай шо хотять то і роблять.
ЛеньГуглить_правда• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
ніяк. ми написали в заяві, шо законодавством не встановлений конкретний перелік документів, яким би регламентувалося надання такого неіснуючого документу. тому ми нічого не надавали. дали два свідоцтва народження дітей і все.
Адвокат Пономаренко• 16 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
А який же тоді документ предʼявити?
документа не існує