Бавовна• Изменено 17 августа 2023

Перші секс іграшки в парі, ваш досвід

Привіт.
Дівчатка, підкажіть будь ласка, хто вже користується секс іграшками. Що краще обрати для знайомства з цими девайсами? Раніше нічим не користувались.
Хочеться з чогось почати. Можливо є якісь рекомендації?

І чи є сенс брати наборами для пари чи краще пробувати по одному?

Фото внизу.

Дякую.
Гумс• 17 августа 2023
Это мужу в жопу?

АяВсёЗнаю• 17 августа 2023
Ответ дляГумс
Это мужу в жопу?
А почему сразу мужу
АяВсёЗнаю• 17 августа 2023
Отличный набор для ознакомления
Гумс• 17 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А почему сразу мужу
Боже я ржу не могу. Тут когда то просили совета про БУ секс игрушки
АяВсёЗнаю• 17 августа 2023
Совет -использовать редко. Потому что притупляются потом ощущения.
Санька-4b93• 17 августа 2023
Блин, 7 утра, хоть бы глаза разлепить и на работу
Вишневий цвіт• 17 августа 2023
Есть две из них. Нам нравится. Но кольцо немного съедает длину. Это не креточно но всё же.
А вообще нужно обязательно пробовать и разнообразные это только улучшает отношения)
Удачи Вам 🥰
Червона калина• 17 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
В 7 утра у меня уже разлеплены, а вот в 5.30 то да, проблема
Этожзвяздаяегообожаю• 17 августа 2023
Не беріть набір.
Як перша іграшка це кільце вам навряд сподобається, бо перетисне чоловіку пеніс так, що очі на лоба полізуть і охота зникне далі з іграшками знайомитися)