Налитое яблочко• 17 августа 2023
Подарунок для хлопчика 10 років
Завтра йду з сином на день народження до хрещеника йому буде 10років. Я від себе йому подарую гроші, а от що подарувати йому від син щось невеличке. Так мовити син дарує хрещенику на денб народження. НЕ можу придумати, бо в такому віці різні вподобання і щоб це був подарунок ніби від дитини дитині?
Деловитая• 17 августа 2023
Мой в этом возрасте интересовался йо йо и кубиками рубика необычными )
Про Вашего - Вам видней должно быть, чем ребенок интересуется. Вы ж общаетесь )