Папина дочка• 17 августа 2023

Что брать из одежды в Яремче?

Вот и весь вопрос)
Едем туда впервые, собираемся подниматься в горы, ходить по местным достопримечательностям-водопады, скели Довбуша и т.д. Так как мы никогда так не отдыхали активно, то и не знаю что брать с собой из вещей.
Подскажите, пожалуйста, кто более опытен)
автор Папина дочка • 17 августа 2023
Ответ дляtosic
І варто врахувати факт, що до спортивної бази Заросляк, від якої починаються всі маршрути підйому, 8 км бездоріжжя, точніше гірської дороги. Тому якщо машина здолає, можна їхати самим. Якщо ні- через турагенство щодня є екскурсії, 600 грн. з людини.
Екскурсія це тільки до бази, чи ще й в гори поведе групу?
tosic• 17 августа 2023
Босоніжки на Говерлу б не радила, нога має бути гарно зафіксована і захищена від каміння.
tosic• 17 августа 2023
Ответ дляПапина дочка
Ми їздили самі, але дзвонила в турагенство, то анонсували і супровід. По факту легко йти самим, кругом на деревах, камінні є мітки відповідного кольору і ви самі регулюєте темп підйому і періоди відпочинку. У групах підганяють.
автор Папина дочка • 17 августа 2023
Ответ дляtosic
Нема такого нічого. Чоловік свої військові черевики візьме, а у мене окрім кросівок нічого такого(
tosic• 17 августа 2023
Ответ дляПапина дочка
У підніжжя є прокат взуття. Знайома брала там, бо шкода було своїх. Там же продають непромокаємі чохли на взуття. Я ходила в звичайних бігових кросівках, то позчесувала передки. Ну і педикюр пошкодила, тому з довгими нігтями на ногах треба обережно, краще підпиляти до комфортної довжини.
автор Папина дочка • 17 августа 2023
Ответ дляtosic
Дякую вам дуже!
МадамОхмури• 17 августа 2023
Ответ дляПапина дочка
А що ви з взуття брали? Я планую сандалі на ліпучках ( в них і в воду можна) і кросівки-достатньо буде?
Ми брали мінімальну кількість взуття та одягу, тому не на машині. Брали: сандалі, кросівки та шльопанці (ходити в номері, в душ). З отриманого досвіду, краще брати дві пари кросівок або кросівки та спеціальне трекінгове взуття. Ще пошкодували, що не мали для підйому трекінгових палиць, з заздрістю дивились на тих, хто мав.
tosic• 17 августа 2023
Ответ дляПапина дочка
Дякую вам дуже!
Вдалого відпочинку!
МадамОхмури• 17 августа 2023
Ответ дляtosic
Так, теж стикнулись з цим. Хотіли йти з 365, але вони у вівторок ходять, нам не підійшов день,а в інших турагентствах не було вільних місць в групах. Були змушені брати таксі з Ворохти, але був плюс - йшли в своєму темпі.