ОдинРазНадетое• 17 августа 2023

Посварилась з мамою. Хто правий?

Зайшла вона до мене в гості ввечері(неочікувано).
Я якраз приготувала вечерю, поставила і їй порцію. Вона почала робити зауваження, що в мене бардак. Бардак заключаємо в тому, що раковина не ідеально вимита, духовка в розводах. В неділю прибирала, але пройшов вже практично тиждень. І ладно одне зауваження. Вона сказала, що в такому «порядку» дітей заводити не можна і мовляв тільки мій чоловік може на це закривати очі.
Посварились. Осад на душі дуже неприємний, бо мене немов ткнули в лайно.
Краля-Галя• 17 августа 2023
Мама неправа.

tarveldy• 17 августа 2023
хто правий? вас у вашій хаті мішає з гівном рідна мати і ви думаєте що є варіант права мати?
Маю рацію• 17 августа 2023
Значить не пускати без дзвінка.
Скажіть, що не збираєтесь все своє життя присвячувати прибиранню. Раз на тиждень реально достатньо.
сЛАдКОежКА• 17 августа 2023
Мой дом-мои правила,хочу мою,хочу-нет или тогда,когда есть время и желание.Кому не нравится,берет тряпки,мочалки и убирает сам.
Лівий Локіть• 17 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Это я так папе сказала, тоже приехал недавно, ну у тебя и срач, говорит. Я говорю так возьми и поубирай, меня все устраивает. Ненавижу когда делают замечания или указывают
Засомневаю• 17 августа 2023
Ну, ясное дело, что мама неправа. Тут вопрос в другом - такое часто случается или это просто в тот день звезды не так встали?
Привіт з ботойбіччя• 17 августа 2023
Я пару раз на подібне приїхала до них несподівано і почала критикувати все,виносити хлам,казати що де повинно лежати,бо вона мені розказувала що спорт.форма мого чоловіка повинна лежати в іншому місті,а ваза стояти в іншому кутку
Банан-барабан• 17 августа 2023
Мама не права. Я би сказала, щоб до мене не приходила більше.
автор ОдинРазНадетое • 17 августа 2023
Ответ дляЗасомневаю
За порядок вперше мені таке розказувала. Але зазвичай ми зустрічаємось на нейтральній території, або якщо в нас, то раз в 3-4 місяці на якусь вечерю. Бо ми живемо на околиці, сюди важко дістатись тай якось так склались обставини.

Банан-барабан• 17 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А якою була реакція?
Алина-1240• 17 августа 2023
Мама не права.взрослые дети сами распоряжаются своей жизнью и бытом,а учить можно разве что ребенка,лет до 12
автор ОдинРазНадетое • 17 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
Я сказала, що мій дім і мої правила. Мовляв то наша справа з чоловіком, як ми живемо.
Вона зʼїхала в форматі, то ти на людей подивись, як люди живуть, а то соромно, якщо хтось сторонній прийде і такі розводи на духовці. То от я тобі просто скажу, а хтось інший як оцінить. То взагалі абсурдно звучало.
Привіт з ботойбіччя• 17 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
А якою була реакція?
Не знали як реагувати,потім оце їх стандартне,коли намагаються лізти в моє життя’ми ж хочемо краще для тебе’
Банан-барабан• 17 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Кажіть: Мамо, мені байдуже, що і хто там думає чи говорить.(скажіть спокійно і позіхніть)
Банан-барабан• 17 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Знайомо)
Лише я знаю, як мені краще.
Засомневаю• 17 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Я бы не горячилась. Попробуйте спокойно поговорить с мамой. Скажите, что вам было неприятно и обидно слышать от нее такие замечания, что вы ее очень любите и от этого обиднее вдвойне. Если она в тот вечер просто сорвалась (день не задался, что-то беспокоило, плохо себя чувствовала), думаю, она захочет извиниться.
Кофе в лобби• 17 августа 2023
Ваша мама не права. Но с другой стороны, кто вам скажет, что вы ’ зассерехались’
Смотря как она это сказала
сказочное_Бали• 17 августа 2023
Якби ваша мама побачила, що робиться в мене, то вона б зрозуміла, що ви в неї просто еталон чистоти і порядку.
Гарнюнька• 17 августа 2023
Пробачте, нагадало МЕМ:
сварки у 2023 : це коли ти всі діалоги заганяєш у чат GPT і питаєш, хто правий ....
да пробачить мені Порадниця ))

сказочное_Бали• 17 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Чхати на сторонніх людей, що їм робити в вашій квартирі. Коли вже батьки переживуть оце ’А що скажуть люди’
Пищалка• 17 августа 2023
Мені цікаво, звідки взагалі беруться такі жінки, в яких все в домі ідеально вилізано завжди? Де вони на таке час знаходять? От чесно, я серед своїх рідних та знайомих такого не бачила. Ніхто через якісь плямки чи розводи не переймався.
А я женатая• 18 августа 2023
Поэтому не хочу звать никого. Сама езжу к родителям, чтоб не варнякали, что у меня плита не помыта. Целыми днями тереть до блеска это пипец. Каждый живет в своем комфорте.