Україна понад усе!• 17 августа 2023

Дитина можливо ковтнула стержень від фломастера

Дитина малювала.Я сходила на кухню на буквально 5 хв.Повернулася-Почала закривати колпачки від фломастера,дивлюсь нема одного стержня.нідеееее не можу знайти його.Дитина не розкаже,в нас алалія(не говорить).3 рочки.Зазвичай нічого такого до рота не тягне,а тут таке.Дзвонити відразу лікареві?фломастери марко,водні.
90x60x90• 17 августа 2023
Я б зателефонувала лікарю..

Алина-1240• 17 августа 2023
Выкакает,не страшно
90x60x90• 17 августа 2023
В швидку я б не дзвонила. Один раз було, то нічого інформативного
автор Україна понад усе! • 17 августа 2023
Ответ для90x60x90
Потім само вийшло?Я звичайно,не впевнена,що вона його ковтнула,може закинула десь,але все ж переживаю
Ответ дляАлина-1240
Выкакает,не страшно
Дай Боже
Дружная семейка• 17 августа 2023
Если Вы в Киеве, то можете позвонить в охматдет. Там подскажут ехать или нет.
Ответ дляДружная семейка
Ми не в Києві
Всех анонимов аноним• 17 августа 2023
Викакає, перевіряйте кал
Крайня невістка• 17 августа 2023
Може сильно нажала і він всередину проштовхнувся у фломастер? Але навіть якщо і ковтнула, то не страшно - він маленький і не гострий.

Ответ дляКрайня невістка
Всередині немає,вже перевірила,а по довжині він довгий😩😩😩😩Раніше такого нічого не робила,маю надію що просто витягнула його й викинула кудись
Крайня невістка• 17 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якщо довгий, то сумніваюсь, що змогла б проковтнути.
Ответ дляКрайня невістка
Я вже витягнула інший стержень ,спробувала розкусити-доволі легко розкусюється,сподіваюсь,що якщо і ковтнула,то хоч роздавала його…ще ф жовтий(не видно в роті щоб пофарбоване було,це б якби темний)
Корсет_на_шурупах• 17 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Жёлтый пигмент полюбому остался. Заставьте съесть ещё синий и если рот будет зелёный - тогда точно ела жёлтый.
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Сподіваюсь це був сарказм.
Алина-1240• 17 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дай Боже
С этим то не страшно,но вот монетки,детальки конструктора и прочую пластиковую и с металла мелочевку прячьте,с тем то реально беда может быть
Ответ дляАлина-1240
Та таке поховане.слава Богу
Сегодня я не я• 24 августа 2023
Підкажіть будь-ласка, у Вас все доре закінчилось? Бо в мене є підозра, що дитина також ковтнула стержень...((