Цигарний шланг• 18 августа 2023
У вас есть наборы ножей?
Или поодиноких вам хватает?
Зашла на 5минут• 18 августа 2023
Разные,так ау выбирала по потребностям.
А наборы ненужны для меня.
Бензопирен• 18 августа 2023
Так є набір. Колись купили, типу гарно ж. Підставку викинула і зараз в шухляді. Краще б купила як дівчата пишуть по одному. Але це такі предмети що оновлювати раз в 10 років треба, то буду юзати далі.
Эт вернячОк• 18 августа 2023
Был набор, потом муж подбирал поштучно. Большой, средний и два небольших.
Сталь хорошая, ручка удобная.
Дешовок не брали (типа Авроры)
Висят на магнитной планке.
Сталь хорошая, ручка удобная.
Дешовок не брали (типа Авроры)
Висят на магнитной планке.
Ластовиння• 18 августа 2023
Якби знати який набір дійсно хороший.
З усіх ножів, що пробувала найулюбленіший дешевий Трамонтіно. Тоненьке лезо, легко сама можу підточити. Маленьким картоплю чистити дуже зручно, ще парочка різних розмірів. Вони не зовсім презентабельно виглядають, але красиві лежать і бісять тільки мене
Треба підробіток• 18 августа 2023
Окремо і сховані в шухляді. Не люблю коли все виставлено на столешні чи висить на стіні, це жахливо виглядає для мене.
Ответ дляБензопирен
А чому потрібно оновлювати? В моїх ручка суцільна з лезом, тільки гострими. В мене набір і декілька докупувала подібного дизайну. Але я набір вибирала, що б усі ножі були функціональні. Найменше користуюся ножем для хлібу, оскільки хліб купуємо різаний. Набору 12 років. Він мене повністю влаштовує.
Треба підробіток• 18 августа 2023
Ответ дляpeti
Ножі тупляться коли скопом лежать. Хіба що вони у Вас в чехлах окремих.
Мабуть тупляться, не спорю. Все рівно, найчастіше я використовую трамонтіновський ніж для томатів.
Все питаю зарання• 18 августа 2023
Я - фанат ножів. В мене їх багато, різних.
Коли купую якийсь черговий тесак, чоловік весь час коментує - я тебе боюся 🤣🤣🤣
Бензопирен• 18 августа 2023
Ответ дляpeti
У нас також ручка суцільна. Це взагалі мій перший набір ножів в житті. До цього ніколи сама не купувала, бо жили на арендованому житлі. Нашому ще років 6, думала вони з часом зточуються нерівномірно, у нас на дачі такі, правда тим років по 40
З вишневого садка• 18 августа 2023
У меня 8 разных ножей. Не представляю зачем ещё и набор. Я покупаю конкретно какие надо мне.
З вишневого садка• 18 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Зачем их обновлять? У меня двум ножам 20 лет. Обновлять не собираюсь.
З вишневого садка• 18 августа 2023
Ножи на стене всегда на магните. Очень удобно. Уже лет 15 так вешаем. Намного удобнее чем в ящике.
ПриснитсяЖЕ• 18 августа 2023
Мені зручно коли вони в колоді стоять на робочому столі - зручно і красиво
Госпожа Белладонна• 18 августа 2023
Ответ дляnavariya
Купили несколько лет назад, Поварская Тройка. Их выпускали ещё за совдепии. Сталь идеальная (не нержавейка). Просто, не тупятся)
Раз в год поправить, и всё норм)
Ножи не могут не тупиться.
Госпожа Белладонна• 18 августа 2023
Ответ дляnavariya
Не тупятся. Из пружинной стали тогда делали. Режут даже газету.
Тупятся абсолютно все ножи. Из любой стали.
english book• 18 августа 2023
Набор зібрала сама, з серії Universal від Arcos. Це ножова фірма, ножі які хочеш на вибір.