Морковна• 18 августа 2023

Чим більше обираю себе, тим менше коло спілкування залишається.

Зараз переживаю дуже складний період. Накінець-то прийшло розуміння, що бути для всіх зручною то є не найкращий варіант. Накінець-то зрозуміла, що я сама можу робити вибір і відповідати за наслідки і ще багато на що відкрились очі. Але всім в моєму оточенні не подобаюсь я нова. От як це я могла зробити маленьке тату не запитавши думку батьків при цьому. Тепер тато навіть не дивиться в мою сторону. Серйозно? В такий час просто відмовитись від спілкування з донькою через тату? І не дивлячись, що я дуже ображена на нього за своє дитинство та я все пробачила. А тут просто через тату мене не помічати... Мама ще більш-менш спілкувалася до сьогодні. Виявляється, що я не можу в соціальній мережі виставити фрагмент пісні, яка мені сподобалась. Чудова пісня українською мовою, чому б не підтримати репостом? Але ж там на фото у виконавиці дуже відкрите декольте. Значить я одобрюю вульгарну поведінку і отже я сама розпусна. На цьому моменті мама вимкунулась. На майбутнє буду блокувати свої сторіс для родичів. Та проблема залишиться.
ЯсноВидящая• 18 августа 2023
В 30 обрала себе. Почала з розлучення, папа був проти. Змирився. 2 тату ні в кого не питала і не хочу питати. Фоток в мене багато в купальнику, але в мене гарна фігура і це не на все життя. Насолоджуюсь тим що маю. Всі змирились

автор Морковна • 18 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ви смішна. Я просто ігнорю і сміюсь з чужих забаганоу мною керувати, це моє життя, роблю що хочу.
Я розумію, що виглядає смішно і насправді це і є смішно, що 35 річна жінка приймає до серця такі ситуації. Та все ж, я думаю що початок є і я навчуся не брати чужу думку до уваги.
Глаза_в_3_карата• 18 августа 2023
вам треба до психолога. а то такій набір всього в голові. обирати себе, хтось там не гвоорить з вами. якісь репости
Говорилка• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
Когда Вы хорошо наУчитесь не зависеть от чужих мнений (если они по сути бестолковы), тогда станете уважаемым человеком.
Чижик Пижик• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
Двічі по...
И вам не все равно что думают родители, это их мнение и выбор, живёте вы отдельно?
автор Морковна • 18 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Я трачу в неделю 2400 чтоб психолог убедил меня выбирать себя и наплевать что матери все ’ стыдно’. Она бесится,оскорбляет,нападает,а мне на секундочку почти 40,сама не могу держать границу,с высоты своего опыта,могу вас только поддержать в ваших начинаниях, держитесь,я вас прошу,это нужно для вас,вы даже не представляете куда вам в будущем это заведёт если вы сейчас сдадитесь. Мать вашу уже не изменить,а вы живёте уже не в 1970году,она вас не понимает и не поймёт никогда)
Дякую, що поділились своєю історією.
Я сама ніколи не помічала в якій атмосфері живу. Я часто була пригнічена і нещасна. Давно думала, що потрібно було б попрацювати з психологом. Та все відкладала і переконувала, що насправді все ок, просто не під тим кутом дивлюсь. Я хороша і молодець тільки за якісь свої успіхи ( я успішна в своїй професійній сфері). Коли у чоловіка секс по графіку і хороший мінет, то я також хороша. Мене дуже люблять, але не просто так бо я є, а лише за щось. Дякувати Богу, що хоч тепер мені розвиднілось.
Ну шо не так?• 18 августа 2023
На прошлой неделе набила себе стрелку, так мама сказала ’ и зачем она тебе, нарисовать не можешь, деньги некуда деть?´
В ответ услышала- нет не могу, деньги я заработала и я так хочу’- 3 дня не звонила и не разговаривала. Бляха, мне 39, у меня сыну 20,а я у мамы забыла спросить можно ли мне стрелку
Чижик Пижик• 18 августа 2023
Ответ дляДуняша
Оооо, это путь самурая. Будьте готовы к тому, что все праздники будете встречать в одиночестве, а поздравления на ДР получать только от мобильных операторов и ботов типа Евы, Интертопа и где вы там еще дату рождения при регистрации указывали
А ещё Доминос пицца
Добра, коли сита!• 18 августа 2023
Ответ дляДуняша
А толку от людей рядом, если с ними не хорошо и радостно? Или формальных поздравлений

Сапай вазони• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
До вас ще має прийти розуміння, що оту себе нову можна по-різному подавати своєму оточенню.
Тану на сонці• 18 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ви хоч щось набили, а я просто брови пофарбувала, бо поки не хочу татуаж. То вислухала лекцію. Мені 41😂 Деякі мами вони такі
Сапай вазони• 18 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Так автору и в другом окружении будет не хорошо и не радостно. Какой вы себя подаете, так вас и воспринимают окружающие. Другими словами ездят на том, кто позволяет это делать. Менять нужно себя, а не окружение, оно со временем подстроится под вас. Возможно не все, но в основном так и будет.
Мочалкин блюз• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
Так, ви на вірному шляху, вітаю!
Жирафовое варьенье• 18 августа 2023
Ответ дляДуняша
не драматизируйте)
родителей не выбирают, а вот всех остальных очень даже.
Так что есть смысл учиться уважать себя свои желания, тогда и другие будут.
Сапай вазони• 18 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
А я стільки зусиль приклала, щоб нарешті мама перестала передавати продукти. Все було норм, поки брат теж не витримав і навідріз відмовився приймати купу кабачків і помідорів. І ось дзвонить вона і жаліється, що їй прямо життєво необхідно щось нам дати. У всіх діти як діти, а у неї біда. Ось тепер думаю, ну не відпадуть же в мене руки віднести все те на смітник)) Лекцію про брови вислухати було б легше))
Ну шо не так?• 18 августа 2023
Ответ дляСапай вазони
Ну, коли це власноруч вирощено- це одне, а коли ти мамі підкинув якусь копійчину,а вона купляє якусь хєрню і приносить тобі її з´їсти, то хз шо з цим робити.
Гага Газу• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
З чоловіком також змінила лінію поведінки. З ним про зручність, до якої він так звик. Зараз більше не спілкується і ображається, бо все не так і я щось собі дрзволяю ’ видєлуватися’.
Автор, я все это прошла. Держитесь, оно того стОит. Послала свекровь, маму, мужа, но последние два приняли меня новую. Не хотя, но приняли.
Сапай вазони• 18 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Та з грошима така ж ситуація. А власноруч виростити, його ж обробити все треба, а це скільки сил та здоровʼя потрібно.
Тану на сонці• 19 августа 2023
Ответ дляСапай вазони
та з продуктами теж саме