Почекуха• 18 августа 2023
Посилка в Сша через НП і пачка диклофенаку
Проїде якщо добре запакувати?
Хто має досвід?
Мова про вакцини
Хто має досвід?
Мова про вакцини
Коржик• 18 августа 2023
Не пройде-99%.
На кордоні все ретельно перевіряють, сканують.
А ліки - під забороною
Коржик• 18 августа 2023
Краще передати знайомими
То більше шансів, що таки поїде.
Але я так і не зрозуміла, зо саме Ви хочете відправити: диклофенак чи вакцину?
То більше шансів, що таки поїде.
Ні грама• 18 августа 2023
Я не знала, що диклофенак це ще вакцина
Якщо ви все таки про звичайний, він тут є.
Можливо рецептурний, треба гуглити. У будть-якому випадку, вартує копійки і всюди є
Бадабум• 18 августа 2023
Отправляла укрпочтой в Польшу правда глицин)) упаковала, написала конструктор, потому что слышно было что-то при тряске коробки. Доехал норм
Елена 1919• 18 августа 2023
Нет.на новой почте тщательно все проверяют.знакомая в Польшу отправила новой почтой свои вещи- выложили все и перебрали...и трусы и лифчики ,а витамины и траву мяты ей назад отдали.нельзя
Почекуха
• 18 августа 2023
Ответ дляКоржик
Краще передати знайомими
То більше шансів, що таки поїде.
Диклофенак