Тішуся неперетішуся• 19 августа 2023
Укр пошта... Довго їде посилка
Дівчатка підкажіть у вас теж так... Відправила товар олх доставкою укр пошти 9 числа! Вже 5 днів висить на сортувальному складі у Львові... Що робити... Вже покупець майже передумав забирати бо закінчення сезону... Чи Мона якось їм подзвонити чи що? Чи яку жалобу написати... Перший раз в житті відправила так... Завжди новою поштою олх. Я в розпачі просто
Дадосвидания• 19 августа 2023
часто такое бывает с олх доставкой
может и неделю висеть, а потом поедет как ни в чем не бывало
Malinka111_• 19 августа 2023
ничего не сделать, ждать.
У меня червертый день едет, со вчера тоже во Львове. Долго.
Мист быстрее
Дадосвидания• 19 августа 2023
а покупатель если заказывал укр почтой, мог бы и подумать об этом
а то хотят подешевле, а ждать нехотят
Упругая попка• 19 августа 2023
Звертайтеся на гарячу лінію. Хоча б знайшли, бо компенсації від них довго чекати, і то не факт. А якщо доїде, то відмова, і вам повернуть посилку безкоштовно
Дадосвидания• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
доедет 100%
они её не потеряли, просто такой дыбилизм случается, даже на почте мне не смогли объяснить почему ( ну как обычно)
Тішуся неперетішуся
• 19 августа 2023
Ответ дляДадосвидания
доедет 100%
Це точно.... А ще зі Львову на Франківськ. Тоді в село Франківськ області... Я більше ніколи в житті не буду зголошуватися олх доставкою укр поштою. Перший і останній раз....
Маргарита и Мастер• 19 августа 2023
Самий цікавий шлях посилки укрпоштою в мене- їхала вона 7 днів відстань 70 км.
Лепетун• 19 августа 2023
Ответ дляДадосвидания
часто такое бывает с олх доставкой
олх-доставка тут каким боком?
Дадосвидания• 19 августа 2023
Ответ дляЛепетун
олх-доставка тут каким боком?
обычные посылки никогда так не застревали, у меня лично
только олх
Поміркована думка• 19 августа 2023
Від мене посилка йде майже завжди 8 днів.
І я покупців попереджую.
Кому підходить-замовляють.
І в мене душа спокійна
І я покупців попереджую.
Кому підходить-замовляють.
І в мене душа спокійна
Упругая попка• 19 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
А як по місту рекомендовані листи по 10 днів йдуть? Це взагалі абсурд.
Гадаю_По_шнуркам• 19 августа 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
В село долго будет идти.
freedom_2015• 19 августа 2023
в мене колись два тижні Бровари-Київ комп мишка їхала ,я вже жартувала ,що вона власним ходом біжить
а укрпошта по різному зараз ,на одне відділення за 1 день прийшла ,а на інше 10 днів (і там і там доставка мейкап з одного складу )замовлена в один день
Позитивна• 19 августа 2023
В мене один раз теж через Львів довго йшла. Мабуть неділі дві. Кажуть там завал на сортувальному центрі,тому так може бути.
А взагалі не розумію тих хто поспішає і хоче укр поштою.
В мене он клієнтка наложкою заказала ,через укр пошту. Товар новий, мені з нього вигода 70 грн,тобто націнка мінімальна. І попросила укр поштою в цей день відправити, тому що поспішає. Я запропонувала нп на поштомат в вихідний, там переплата грн 15 буде, зато раніше отримає. Нє, давайте укр поштою 🤪
І це добре, що чоловік їздив по роботі і заїхав забрав посилку. Тому що мені самій до пошти більше кілометра йти в гору, з дитиною, з коляскою, по жарі. І за 70 грн…