хутряна володарка• 06 июля в 23:42
Як думаєте що буде з новою поштою
Три прильоти за добу по терміналам нової пошти і більше десяти прильотів з червня. Я не думаю ,що вони будуть афішувати про свої проблеми, але знищені термінали і великі виплати за знищені посилки, мені здається, можуть призвести до банкрутства
Мене лякає , що всі малі бізнеси тримаються зараз на НП, також допомога продуктами військовим може припинитись. Яка ваша думка на цей рахунок?чи витягнуть вони якось все це?
КаРаКаТиЦа• 06 июля в 23:44
Неймовірно шкода їх. Бачила, що вони запустили облігації, тому якщо хтось хоче - можна їх таким чином підтримати. Напевно будуть шукати джерела фінансування і пробувати відновлюватися.. Але будь-які ресурси не безкінечні
хутряна володарка
• 06 июля в 23:44
Тобто ви вважаєте, що це все страховка покриває? А як же форс мажор ?
Купи слона• 06 июля в 23:45
Вы прям по адресу. Щас экспертки по бизнесу закончат сраться в политике и обьяснят.
хутряна володарка
• 06 июля в 23:45
Я і сама не експерт , тому цікава думка, можливо все не так печально
вентиляторная• 06 июля в 23:46
Перестанут возмещать стоимость сгоревших посылок
Откроют несколько терминалов под землей в больших городах
Будет дорого. Не думаю, знаю инфо с первых уст
вентиляторная• 06 июля в 23:46
Ответ дляхутряна володарка
Не покрывает страховка ущерб от войны
Они людям пока покрывают
Пока. Но скоро уже поменяются правила
Они людям пока покрывают
Пока. Но скоро уже поменяются правила
хутряна володарка
• 06 июля в 23:47
Нікому не в обіду, але вважаю не правильно компенсувати вартість посилок , якщо вини НП немає і вони самі несуть такі втрати
Крайня невістка• 06 июля в 23:52
Открывают филиалы по всему миру. Международную доставку подминают под себя. Развиваются гигантскими шагами. Молодцы! Деньги там явно не только частные крутятся, но и государственные))
Уверенна, будут ребята и дальше процветать, а мы всё оплатим)))
Королева ганделику• 06 июля в 23:49
Я не думаю, что они закроются, будут работать дальше это большой бизнес
Последний вагон• 06 июля в 23:50
Ответ дляхутряна володарка
И кто тогда будет отправлять новой почтой дорогие посылки ?
хутряна володарка
• 06 июля в 23:50
А як же без сортувальних терміналів? Але ж раніше якось працювали. Ці нові інноваційні термінали, здається, повідкривали тільки перед початком війни приблизно
Майданщица• 06 июля в 23:51
Щось придумають. Люди, які збудували такого монстра з нуля, точно щось придумають.
вентиляторная• 06 июля в 23:52
Ответ дляхутряна володарка
Деньги у них есть за счет международных перевозок и свой самолет сдали в аренду
Не закроются. Не переживайте
Алина-1240• 06 июля в 23:58
Ничего. Процветать будут и отстроят терминалы. У них по деньгам все более чем ок. Заняли практически монополию почтовых отправлений
хутряна володарка
• 06 июля в 23:58
Я розумію ,що ми всі залежні від Нової пошти, покупочки, допомога батькам, допомога військовим , привітання знайомих
Млинець Мій• 06 июля в 23:58
Ответ дляхутряна володарка
Ви вважаєте у порадниць є фінансові звіти НП?
очки_ннадо• 07 июля в 00:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нова пошта майже найнужденіший бізнес в Україні! Більш нужденний тіко РОзетка і Епіцентр!
Грамотний хвіст• 07 июля в 00:07
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Могли бы, но если упрутся, работников лишат бронирования.
Айболитная• 07 июля в 00:07
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Сяду на шию, дорого!• 07 июля в 00:11
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Бараболька• 07 июля в 00:12
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
вы думаете это что-то изменит для рф?
Маурита• 07 июля в 00:14
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Вы прям аргументировано высказались 🤦♀️
Кусюче сонечко• 07 июля в 00:14
Ответ длявентиляторная
Сьогодні тільки про це подумала. Що вартість збільшиться і треба шукати безпечні склади.
ГейСюда• 07 июля в 00:15
Ответ дляхутряна володарка
угу, я на вас подивлюся, як ваш вантаж на 100 тис згорить, а ви скажете, ну ок, згорів, нп мені нічого не винна
Ответ дляГрамотний хвіст
Они активно переводят бизнес-процессы за рубеж. Если там ’выгорит’ - то уйдут в международные доставки. И на проблемы отсутствия бронирования для работников им будет уже немножечко плевать
вентиляторная• 07 июля в 00:17
Ответ дляГейСюда
Разрушаются целые кварталы и города
И никто никому ничего не должен
А тут просто посылка
И никто никому ничего не должен
А тут просто посылка
Кусюче сонечко• 07 июля в 00:18
Ответ дляГейСюда
Ні звісно, не ок. Але коли приліт у бізнес, хто покриває? Якщо не буде влаштовувати, будуть відправляти іншими перевізником або ризикувати. Але це війна, не загубили чи не туди відправили.