Мая твая не панимать• 19 августа 2023

Какие заготовки на зиму делаете?

Девочки, какие заготовки делаете? Овощи, фрукты пока все есть на рынке по доступным ценам. Морозите или консервируете больше?
Зайченя• 19 августа 2023
Только аджику, остальное не едят.
Гореотума• 19 августа 2023
Більше консервую, зі світлом не зрозуміло що буде, в морозилку тільки трохи полуниці, малини з цукром перетерті, закрила огірки з кетчупом, з гірчицею, томатний соус, зі слив соус
Мочалкин блюз• 19 августа 2023
Делаю малиновое варенье и виноградный сироп из сладкого. И чистое пюре из томатов - даже без соли. Зимой любое блюдо, как из свежих помидор
Звездолётчица• 19 августа 2023
Помідори і огірки
Самохвалова• 19 августа 2023
Вчера: заправку для борща или рагу. Маринованные помидоры с луком, зеленью. Сегодня салат тройка. Завтра аджики 8 банок сделаю и из оставшихся помидоров сок
Самохвалова• 19 августа 2023
Ещё завтра салат помидоры огурцы лук сделаю
Кукусик• 19 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Например
Мочалкин блюз• 19 августа 2023
Ответ дляКукусик
Например
Борщ, голубцы, капустняк, томатный соус для всего и так далее. Везде, где вы кладете томатную пасту, кетчуп или свежие помидоры
Кукусик• 19 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А смысл, томатной пасты хватает в продаже
Мочалкин блюз• 19 августа 2023
Ответ дляКукусик
На вкус это совершенно разные вещи.
МинерАлочка• 19 августа 2023
Ответ дляКукусик
Всего хватает в продаже,но с помидорами вкуснее
Директриссимо• 19 августа 2023
Морожу але небагато, я одна. Купила пакети,хочу заморозити томатну пасту порційно. Заморозила: персики, абрикоси, полуницю, малину, смородину, вишні і черешні. Ще заморожу трохи червоного перця.
Зробила трохи варення полуничного, малинового і вишневого по 3 банки, купувала тільки малину). Планую ще джем з яблук пару банок
І зроблю побільше соте з баклажан. Обожнюю його) мабуть банок 15-20. Зберігаю в холодильнику
Те шо э в магазинах:варення, томатна паста, заправки, мені неїстівні
МУСЯкомарова• 19 августа 2023
Квашених огірків зробила ну дуже багато -банок 30 3-літрових,але ми просто любимо+нас родичі пригостили великою кількістю огірків,довелось переробляти.
Ще баночків12 1л.маринрваних огірків з оцетом ( чисто для олів´є роблю)
Сьогодні закрила 9 баночок(там по 300-400г) кетчупу.ще завтра хочу порцію зварити.
Ну а так ще планую помідори квашені і мариновані,сік томатний на борщ. Може баклажани ще.
Морозила лише вишню.
Lufioli• 19 августа 2023
Наморозила цветной капусты, перцы, клубнику, голубику, ежевику и сливы. Варенье сделала из малины и смородины)
Больше не буду, это все до первого блекаута, так что не вижу смысла 🤷‍♀️
В прошлом году не было света и двое суток
Шиворот Навыворот• 19 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
А як ви робите джем із яблук?
Варити треба?
Сільський ансамбль• 19 августа 2023
Мариновані, квашені помідори та огірки.
Ще трохи аджики зроблю та томату. Трохи засорож ягід є з минулого року
Сільський ансамбль• 19 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Лише пюре і більш нічого? Стоїть?
Сільський ансамбль• 19 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
20 банок зберігається в холодильнику?
Мочалкин блюз• 19 августа 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Лише пюре і більш нічого? Стоїть?
Так, без солі та оцету.
За п´ять років усе стоїть, без проблем
Млинець Мій• 19 августа 2023
помидоры-огурцы
салат из помидоров, огурцов, томатов, лука