Додекаэдр• 19 августа 2023
Допоможіть розібрати призначення лікаря?
Ще в березні місяці лікар поставив діагноз мастопатія та призначив ліки, але до цього часу нічого не приймала. Зараз хочу пропити таблетки та + ще треба мазати кремом, там курс 3 місяці, але не пам’ятаю назву крему, прочитати взагалі не можу, що то написано?
Хто допоможе, буду вдячна.
Домашня Зюзя• 19 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Фігня - ці всі креми
Тоже подтверждаю. Вам врач должен был подобрать гормональные таблетки
Додекаэдр
• 19 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Вона прописала мастодінон пити курсом 3 місяці
Домашня Зюзя• 19 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
А точно то таблетки то я уже забыла
Додекаэдр
• 19 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А точно то таблетки то я уже забыла
Там перше таблетки, а друге крем. Ось назву крема я не можу розібрати.
Рогнеда Карповна• 19 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Мастодінон - це теж із недоказаною ефективністю (