Мобилизация в Украине через полгода-год. Каким вы видете этот процесс? Много кто уже сейчас не может выйти спокойно на улицу, заказывает доставку продуктов что бы лишний раз не выходить. Пока кому-то это помогает.
Но как в будущем? Все будет примерно как и сейчас? Или еще больше усложниться? Будут ли ходить по квартирам с обысками и целью найти "ухилянтів"? Или через год уже почти все мужчины будут в окопах? Какие мысли?
Kusalochka• 20 августа 2023
Ответ дляНаталья557
У меня подруга там живет. Описывает совершенно иную ситуацию. Не думаю, что говорит неправду.
Ну так сделайте опрос. У какого % советчиц мужа уже призвали
это будет очень показательно и интересно
Mira29-c3c3• 20 августа 2023
Ответ дляVika26
И пустить мобилизованных на мясо на артиллерию без необходимого вооружения. И надо же как странно, что большинство мужчин почему-то не хочет воевать. Это же так правильно и патриотично защитить свою Батьківщину ценой своей ноги или руки, а скорее всего и жизни. Чтобы депутаты и дальше на войне миллиарды прокручивали. А детям вместо папы дадут пособие и статус сироты, вдова так и вовсе может нового мужа в Европе поискать. А родителей желательно следом за сыном отправить, чтобы на пенсиях и соц.выплатах сэкономить.
Так ’приємно ’читати ваш допис жінкам ,матерям,дітям наших Захисників.
Ответ дляtushka123
Тема и не об этом и ни о чем. Тут у каждого свое мнение на этот счёт, прятаться или нет. Пока одни кладут свои жизни и здоровье в окопах, другие парируют с наглыми ухмылками, что это не их война, что у них семья и они хотят жить, что воюют дураки, а умные по домам сидят. А что, те, кто в окопах семей не имеют или жить не хотят или они дураки?!? Как? Чьи-то мужья и сыновья, дочери и мамы должны защищать всех уклонистов и хитросделаных? Накупивших себе инвалидностей и прочее? И так, как мне сдесь написали, что пусть воюют те, кому нужна эта страна, я вообще в шоке, то ребята, ау? Зачем столько времени лить кровь людей и всё это, нужно было сразу слиться и всё.Зеленый и его прихвостни на это собственно и рассчитывали.Поэтому тема ваша для срача.
Обожнюю цю маніпулятивну логіку.
Ну так не треба ухилянтів захищати, як не хочеться.
Чи хтось насилу тягне?
А як тягне - то й претензії до тих, хто тягне.
А як не тягне, тобто сам пішов - то й претензії до себе.
Чи хтось насилу тягне?
Ответ дляKusalochka
Это нужно делать не на форуме, а по всей Украине. В любом случае, уже много мобилизированых. И это не отдельные случаи.
MashaizDusha• 20 августа 2023
щойно на каналі журналіста Цаплієнка, який читаю
Потрібно мобілізувати три мільйони українців, щоб виграти війну в Росії, - така стаття вийшла в Die Welt.
Marie-Antoinette2• 20 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Были не так давно в очень маленьком городке Тернопольской области. Видели как по частному сектору ходили. Мужчин в городе много.
Ну чого ваш такий сміливий, всюди ходить, повісток не боїться а до військкомату не дойшов? Добровольці завжди потрібні
Ответ дляMira29-c3c3
Да, такое читать неприятно всем, а им тем более. А что делать если это правда без прикрас?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Згодна з вами.
Найбільше лякає не необхідність служити,а несправедливість вибіркової мобілізації і дурість совкових офіцерів,яких вдосталь в ЗСУ.
Якщо зможуть вирішити ці 2 питання,то і бажаючих мобілізуватися і служити буде значно більше:
1.мобілізація-для всіх( і в першу чергу для кадрових війскових,яких ( чомусь?) ще досі багато в тилу
2.раціональне використання навичок мобілізованих і розуміння,що солдат-то найбільша цінність армії,яку треба берегти,а не кидати на необдумані ’ маневри’
Згодна з вами.Знаю кадрових військових, які служать але не жодного разу не брали участі в бойових діях.Зате туди посилають робітників і селян,які жодного стосунку не мають до військової справи.І саме це викликає найбільше обурення і спротив.
Kusalochka• 20 августа 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Мой нужен в тылу. Министерство обороны так решило. Ему точно виднее, чем вам) когда временно выезжали из Киева на ЗУ первым делом встал на учёт в местном воинкомате.
Ответ дляНаталья557
Я понимаю вашу боль и не скажу, что вы не правы. Но срач сейчас разводите как раз вы, так как тема о другом. Мне интересно почитать мнения людей о том, что будет через год. А не о том, воевать должны все или нет. Этих тем уже было миллион. Каждый имел возможность высказаться, мне не интересно это читать заново.
Думаю, буде як в денеерії. На дворі жодного чоловіка, на роботу не ходитимуть, сусіди здають, як взнають, що якійсь хлоп там сидить. Вуличні бої з воєнкомами тощо.
Ответ дляPiracanta
І я знаю нацгвардійців які сидять в штабі, і діток загиблих воїнів супроводжують закордон в табори, а на фронті не були жодного дня.. при цьому, люди які не були дотичні до армії до 22 року зараз на фронті.. чому так?
Mira29-c3c3• 20 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Усі потрібні в тилу.У тилу величезний шанс залишитися живим ,а на війні ,на жаль, немає.
Marie-Antoinette2• 20 августа 2023
Ответ дляKusalochka
В тилу багато хто потрібен, а такі страшні патріоти хто дуже хоче але ховається від служби під прикриттям броні купленної дуже тішать, якщо б так хотів був би вже на фронті
diamond_shop• 20 августа 2023
Ответ дляОльчик1998
Я даже не представляю как они «прячутся, сидят дома» как? А робота?
У меня муж спокойно ходит, никто не забрал. Зачем прятаться? Смысл?
те саме, весь час бачу теми, що когось ловлять, весь час дивуюся, мій чоловік ходить спокійно, хлопець молодшої доньки теж, вік різний, як ви розумієте, у дворі нашому чоловіки майже всі на місці, сусіди он ходять віком від 25 до 40, усі тут, не наріки, не алкаші, нормальні хлопці, ходять на роботу собі
як почитаю ці теми, виникає враження, що я живу у іншій вселенній
Ответ дляMira29-c3c3
Ви правда думаєте, що жінки і матері наших військових цього всього не знають? Це тут на кідстафі урапатріотизм і скоро перемога. В реальному житті всі все розуміють. У мене із знайомих хто пішов воювати 80% самі пішли, решту по повістці призвали. Тепер жаліють, хочуть повернутись в мирне життя. Страшні речі розповідають, якщо є пекло на землі - то воно точно у нас…
Kusalochka• 20 августа 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
diamond_shop• 20 августа 2023
Ответ дляШеллар
Я просто уявляю, яке епічне буде відео, якщо не доведи, він потрапить в полон. Просто бальзам для помийки соловйова. Щоб розуміти рівень цього призовника, він допився вже до того, що путає коли Різдво чи Великдень, про поточну дату можна і не питати.
Оце такі кадри зараз в селі мобілізують.
він не потрапить в полон, його або завернуть з в/ч бо вони нафіг не потрібні нікому, або лишать картоплю чистити чи ще щось робити корисне на третій лініїї, на штурми таких не відправляють, бо це тягар для хлопців страшенний, може ще й там пиячити не буде то мізки на місце повернуться
Mira29-c3c3• 20 августа 2023
Ответ дляVika26
Звичайно що страшні .Вони ж не на ’курорті’.Але писати оці всі
таки не варто .
Ronia Aronia• 20 августа 2023
Ответ дляНаталья557
За мнения, которые идут в разрез с разрешенными, здесь много лет банят.
Ответ дляVika26
Власть имущие воруют и жируют, а простое население должно им поставлять сыновей на войну.Чтобы они защищали наворованное.Грубо но правда.
Ольчик1998• 20 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
Та теж саме. В Донецькій обл знайомі, рідні ходять і ок, ми зараз у Вінниці, поки теж все ок, нічого не було, ну окрім того що на роботу приходили і повістки давали пацанам
Ronia Aronia• 20 августа 2023
Ответ дляtushka123
Нет,мою боль вы не поймете. Не известно что ждёт нас всех завтра, а вы думаете про через год. И что думать, доживём и увидим, жизнь покажет. Так что тема срач!
Да все известно, просто никто об этом не хочет думать.
Mira29-c3c3• 20 августа 2023
Ответ дляPiracanta
Тоді нехай повернуть хлопців додому.Вони також мають право на життя .
L-i-s-a-92af• 20 августа 2023
Ответ дляPiracanta
А ще ціла купа,які пішли на пенсію і сидять в тилу.Хай їх мобілізують в першу чергу,вони все життя за це зарплатню отримували.
Ответ дляdiamond_shop
Если все так хорошо, тогда от куда на кладбищах столько флагов?