Маю декілька думок• 20 августа 2023
Жінки 35+ , які ходять без бюстика
Це крик душі, спроба привернути увагу, внутрішні психологічні проблеми? Маю на увазі влітку і трикотажні вироби не вільного крою, а ті, що обтягують фігуру, коли стирчать соски та всі груди обтягнуті майкою. Навіщо?
КошкинДом• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Жодного разу не було таких проблем. А от ліфчики - зло всесвітнє. Дорогі, дешеві, зручні, незручні... Всі тиснуть чи натирають
Я вважаю що ліфчики придумали чоловіки,бо жінки на такі знущання над собою не підуть
НеВРотик• 20 августа 2023
Ответ для4есотка
Ну спробуйте прийти в аудиторію перед сотнею студентів в блузці без ліфчика, побачу я, як ви проведете пару і що вам скаже керівництво. Або в будь-яке інше більш-менш серйозне місце. По парку гуляйте хоч і без трусів, тут, до речі, недавно якраз полоскали всім форумом одну таку, в якої в голові не наложено) Може, люди так і хочуть, викликати резонанс - хтозна
Дякую, бо вже важко знайти слова і аналогію, коли непристойне видають за норму. Можна ж так і перед дітьми в школі проводити уроки, і в банку клієнтів обслуговувати. Це ж виключно свобода жінок. Не знаю пристойного місця, де б це вважалося за норму.
Та_все_ок_будет• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Це стосується не молодих дівчат, а жінок з дітьми, у яких форма грудей вже далеко не дівоча.
И ? Чем они вам мешают, какое вам дело до их грудей и формы?
Та_все_ок_будет• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Чому ні? Мені наприклад 34, грудьми не кормила розмір 1, то чому ні? В мене і сосків немає🙈
Потому что некотрые советчицы против? Потому нет.
Всюди влазю• 20 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Я сегодня в кофейне вообще комикс видела,огромная толстуха в розовом коротюньком сарафанчике,тхнущая потом и с волосками на подбородке чернющими)))тоже не понимаю,в чем проблема помыться,выдернуть пинцетом волосню и привести вес в порядок))))
От ви ядовита🙈
Бадаю вам не бути толстухою у розовому, а то мало лi що))
Всюди влазю• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
І такі люди не розуміють, що виглядають смішно
Може ви також не розумiете, що виглядаете смiшно цим постом коли обчасуете iнших жiнок та iх груди
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
От ви ядовита🙈
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
А, от чого ви така злобна. Бо комусь воно в дарма не треба, так над собою знущатись.
Издеваться в чем?)
Всюди влазю• 20 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Та всяко може бути у вашому життi
Сьоогоднi ви про товсту пишите та осуждаете, а вже завтра товста ви
Миру та добра у ваше життя
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Не всі люблять гуляти, йогу та всяке інше і снідати ломтиуом авокадо чи одним яйцем. Дехто живе собі, як йому подобається, і собі щасливий. Когось це чомусь злить.
Я кушаю за двоих,нормальную еду)
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
А в чем кайф запустить себя до кошмара добровольно?)вот никогда не пойму?кайф одевать на себя мешок огроменного размера,кайф раздеться перед мужчиной и слоном над ним стоять?вот в чем?
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Звісно. Тортики, капкейки, піцу на вечерю? Якщо вам 35+, то одних прогулянок і фізичної активності вже (чи скоро стане) замало. Потрібно ще й нормальне збалансоване харчування, а не заварнушки колою запивати.
Нет.зачем мне мусор химозный кушать)))покупаю мясо свежее готовлю,рыбу,фрукты,овощи,крупы)))ем вдоволь
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
В чем же кайф,когда у человека одна радость,еда и все?)
Ответ дляАлина-1240
Не знаю. Але, очевидно, комусь це не заважає. Їм нормально. От чому вас це турбує - це вже інше питання. Проблема то не в товстих, без ліфчиків, без тапочків чи без очечків. Питання лише в тому, чому це турбує вас. Людям яким всерівно - їм просто всерівно.
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Оно мешает им,но взять себя в руки просто лень людям.а подружаням и окружающим мадамам и выгодно,чтоб они свиньями ходили,конкуренция меньше
ЯсноВидящая• 20 августа 2023
Верное я достигла того дзена, когда мне абсолютно пофиг на внешний вид окружающих.
И даже практически пофиг что думают обо мне.
Иногда выхожу в домашнем халате в магазин, он у меня у входа в комплекс. Это не в Украине, здесь точно всем плевать.
Ах, да, здесь очень жарко, пару раз практически бросила вызов миру и вышла в футболке без лифчика. Мир не рухнул. Всем снова пофиг.
Кудряшка Сью• 20 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Если красивая фигура и грудь,то это имеет место быть
А якщо ні то всьо?
Кудряшка Сью• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Справа навіть не в соромі, а в недолугості.
Автора теми
Кудряшка Сью• 20 августа 2023
Ответ дляПожарник
Ну давайте уж честно, тонкий бюст роли при погоде 35+ не играет. Жарко даже голой. И потом, на пляже тоже жарко но не все же без купальников. Большинство все же в них. И чашки у купальников потолще чем у белья.
Я ничего не предлагала. Может у вас все смотрится органично. Но заметила этим летом этот тренд, да. Не всегда это эстетично, если честно портит общий вид. Я не навязываю ничего никому, как хотят пусть и ходят) Автор подняла тему я и обсуждаю как и все здесь)
А де подивитися стандарти, щоб розібратися чи органічно в мене?
Мишка-шалунишка• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Мене це смішить, а не травмує))
В Іспанії бабусі із внуками топлес на пляжі, і нікого це не дивує і пальцем не показують, там це норм. А у нас в голові забобони, чи що? нехай ходять як їм подобається, мені байдуже.
Бабка_в_кедах• 20 августа 2023
Ответ дляМарічка
Думають,що їм 16 і це гарно.
Які люди обмежені і зашорені, і автор в тому числі.
Мишка-шалунишка• 20 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
В чому проблема пити каву вдома, якщо вас так бентежить чужий зовнішній вигляд?
Борщик• 20 августа 2023
Я соромлюсь, але на пляж їду в машині без ліфчика. Ну нема сил, жара +30, і нема кондеїв тут ніде, тому нема сил на ліф.
У мене великий бюст, ніякої форми...а шо поробиш..
Леди Г• 21 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Так, згодна, коли дівочі гарні груди, але якщо одяг максимально обтягуючий, то виглядає смішно, наче людина щось комусь хоче довести.))
Виглядає так, наче вас бісять ті, хто живуть як хочуть, а ви з оглядкою на думкою оточуючих