Кручу хвости• 20 августа 2023
Знову питання про брови, як краще виглядають?
Вчора я вже писала за це, сьогодні взяла інший олівець. Скажіть, яка брова виглядає краще? Та що зліва-то накрасила олівцем для брів lancome, та що справа -yves rocher.
БезникаЯ• 20 августа 2023
Автор, а у Вас фотосессия для обложки Вог? Ну, Вы серьёзно думаете, кто-то всматривается в оттенки бровей проходящих женщин?
Сама собі лікар• 20 августа 2023
Різниця у кольорі. 1 - сіро-чорна і густіше прокрашена. 2 - ближче до темно-коричньового.
Підбирайте під колір очей і волосся, ми їх не бачим
Залізна тьотя• 20 августа 2023
Какая разница какой лучше, у вас веко нависшее, любые брови это подчеркнут
Стрекоза любви• 20 августа 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Вибачте, а порадьте, що в такому випадку робити? Бо, у 30% жінок така ситуація. Можливо краще взагалі не фарбувати брови та на вулицю не виходити, якщо такі повіки?
Кручу хвости
• 20 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Обидві брови погано оформлені, олівець це тільки підкреслює
Ок. І як мають бути оформлені брови?
Щепотка_совести• 20 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
Ок. І як мають бути оформлені брови?
Без волосків, що виходять за обрану форму. Так брови виглядають чіткішими й виразнішими навіть без олівця /фарбування. Сходіть до бровиста, це не дорого
Залізна тьотя• 20 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Не заморачиваться так сильно цветом своего карандаша для бровей.
Стрекоза любви• 20 августа 2023
Автор, я вам вже давала пораду, але ви проігнорували. Ви починаєте фарбувати брову надто далеко від початку. Для чого? Для того, щоб зробити їх коротшими? Ми візуально не бачимо, який олівець кращий і вам більше підходить, бо не видно кольору волосся або очей. Вам для гарного вигляду потрібно трохи, зовсім трохи видалити зайві волосинки, форма сама по собі чудова. І купити крім олівця гель, щоб зачесувати трохи догори. Ось варіанти не інстаграмних брів. Брови звичайних жінок.
Надежда наш компас• 20 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Одній мені здалося що це реклама ив Роше?
Мне больше понравился ланком
Ответ дляЩепотка_совести
Ой, я наприклад, терпіти не можу ці чіткі лінії, всі як під копірку. Більш натуральні брови мені більше подобаються, де є зайві волоски, а не все під лінійку.
Кручу хвости
• 20 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В вас гарні брови. В мене так не виходить гарно(