Играю_на_кларнете• 05 февраля в 19:25
Хто користувався цими тональними?
Що порадите обрати, щоб і на кожен день і на вихід підходив, не обтяжував??
Зробіть вибір:
вже голосів:
Lancome Miracle
Dr.Hedison
Ищу Аленя• 05 февраля в 19:29
Однозначно для мене це хедісон- шкіра комбі, дрібні мімічні зморшки, люблю натуральний фініш, я з хедісон вже роки 3-4 , нічого кращого немає, ланком точно був - не підійшов.
Играю_на_кларнете
• 05 февраля в 19:46
Ответ дляИщу Аленя
У вас Міракл був? А що саме не сподобалось? Западав у пори? Чи зморшки підкреслював?
Їжак в панчохах• 05 февраля в 19:52
Это ж очень индивидуально. Одному топчик, а второй фукает. Потому что кожа разная и пожелания разные
Стрибну в гречку• 05 февраля в 20:54
Ответ дляИщу Аленя
А як з відтінком? Він для більш світлої шкіри, або для теплішого тону?
Ищу Аленя• вчера в 23:58
Ответ дляИграю_на_кларнете
Був і ідол і міракл, міракл трішки легше , але так - западав у пори майже одразу ( шкіра у мене дуже пориста) якщо трішки більше - одразу дуже помітно на обличчі, зморшки не дуже підкреслює. Якщо у Вас не така проблема шкіра , як у мене, можливо міркл Вам добре підійде . Хедісон теж провалюється у пори, але перші години три він тримається досить добре
Ищу Аленя• сегодня в 00:02
Ответ дляСтрибну в гречку
Він добре адаптується під тон, але я вважаю, що краще для теплішого тону, у мене не дуже світла шкіра , мені якраз ідеально, літом швидко маю засмагу і теж гарно. Він ще з спф 50
Играю_на_кларнете
• только что
Ответ дляИщу Аленя
В мене Ідоль був, але він дуже рідко лягав на мене гарно, в основному підкреслював недоліки і осідав у порах, що то була я сама не зрозуміла