Редисочка• 20 августа 2023

Дівчата, взяти комбез чи не гарно в ньому?

І як переробити штани? Обрізати шортами чи так і залишити? Чи не брати взагалі його?
Результат:
вже голосів: 158
95 (60.13%) Ні
63 (39.87%) Так
Почемучка• 20 августа 2023
Для чого брати і думати як його довести до ладу? Кінець серпня, ще якийсь тиждень і вже не до шортів буде. Як нема багато коштів то краще купіть на тому ж секонді якісь джинси чи брюки, будете і осінь і зиму носити.
Мольфарочка• 20 августа 2023
Мені сподобалось, Вам дуже гарно!
Летала_НаМетле• 20 августа 2023
Не згодна,що він вам малий. Сидить якраз гарно,але...
Він і не модний,і не красивий,і не зручний,і не щ натуральної тканини,і не від дорогого бренду- жодної причини не бачу,щоб його купити,окрім тої,що вам розмір підійшов.
У вас нормальна фігура,не думаю,що варто купляти все,що налізло)
Грабля• 20 августа 2023
Ответ дляВ танке
Тут справа не в тому, що вам цей комбез не йде, він сам по собі не гарний. Купіть або зшийте одразу гарний і одразу на себе, дешевше вийде.
ви в курсі скільки коштує ’зшийте’?
Грабля• 20 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
а як від дорогого бренду, то і синтетика вже підійде, і красивий буде, і модний? чого лиш тут не прочитаєш
Летала_НаМетле• 20 августа 2023
Ответ дляГрабля
Я перерахувала більшість причин,за якими люди купують собі речі.