После 18• 21 августа 2023
У кого день Рождения в августе?
Как вы их отпраздновали или планировали отпраздновать?
Русланка з гілки• 21 августа 2023
У мене не зовсім у серпні
2 вересня, і цього року я відсвяткую найкраще, ніж всі попередні - лечу до Риму
Хомо_сапиенс• 21 августа 2023
Орендували бесідку з мангалом на березі річки, було гріль меню, всі свої
Надежда наш компас• 21 августа 2023
Ответ дляЭйфик Х
У меня, 31 авг. 2 года не хочу отмечать. Вообще нет настроения
И у меня 31. С наступающим
бювет_в_обед• 21 августа 2023
Буде 24 серпня. Виповниться 32. Святкувати не планую, лише виїзд з чоловіком і сином до річки на пікнік
Несу пургу• 21 августа 2023
Мій вже пройшов
Я Лев і тигр
Були з сином удвох на відпочинку, ніяк не святкували
Готель приніс торт
Я сьогодні заїхала, купила собі подарунок 🎁
Я Лев і тигр
Готель приніс торт
Смайлик• 22 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Мне 45 28 числа. Куплю торт и съем. Настроения нет праздновать
А мне 40,тоже 28)
Злюка-закусюка• 22 августа 2023
Ответ дляЭйфик Х
Ого, скільки нас) Ненавиділа свій день народження в дитинстві, бо 1 до школи. А зараз немає настрою, бо війна. Але накрию вечерю для своїх.