Та не реву я• 22 августа 2023

Сину видалили ніготь, що вріс. Переживаю за стерильність інструменту.

Всім добрий день. Вже тиждень не знаходжу собі місця. У сина пару тижнів тому вріс ніготь, він його ще збив на додачу, палець напух і кровив. Пару днів пообробляли вдома а потім пішли до хірурга в свою дитячу поліклініку. Хурург завела його в оглядовий кабінет, потім вийшла до мене і сказала, що потрібно видалити частину нігтя, що потрібно це було б робити в стаціонарі, але вона зробить все сама. Видалила все швидко, зробила сину перев´язку, зробила призначення. І я вже після того як ми вийшли від лікаря, подумала, чи стерильним інструментом все це робилось. Це був вечір, кінець прийома. Син каже, що вона при ньому обробила скальпель і ножиці спиртом. Я себе корю, що не проконтролювала цей момент. Що тепер робити? Зробити через півроку аналізи?
Тепличная• 22 августа 2023
Все хорошо, пусть поправляется.

Папобус• 22 августа 2023
Випийте винця та живіть далі.
Знову Я• 22 августа 2023
Вы слишком мнительная
Заздрість то погано• 22 августа 2023
У вас дуже багато вільного часу
Трактор Віка• 22 августа 2023
Це лікарня. Це по-перше. По-друге, Ви така завжди? Як Ви зуби лікуєте? Я б ще зрозуміла, якщо б видаляли десь в приватному кабінеті і Вас мучили сумніви.
Сонячний зайчик• 22 августа 2023
переживать бы стоило, если бы сейчас палец распух, болел и гноился. а так чего Вы себя накручиваете?
Natalyfoxyn• 22 августа 2023
Уверена, не стоит переживать. Все будет хорошо
Нагайна• 22 августа 2023
Ну, якщо ваш хірург приймав в підвалі, з сусідньої кімнати лунали стони чи крики людей, лампа на стелі тріщала та миготіла, доживаючи свої останні години, а сам лікар вийшовши до вас витер криваві руки об свій не менш кривавий халат та закурив папіроску, то вам є за що переживати.

А якщо ви були у практикуючого хірурга в поліклініці/лікарні, то погоджуюся з коментаторами вище - капець у вас накрутів в голові.
Лизочек• 22 августа 2023
Ответ дляНагайна

вкрации• 22 августа 2023
Дочери тоже хирург ноготь удалял и занес инфекцию , потом ещё полгода лечили
автор Та не реву я • 22 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
Не завжди, останні пару років, син хворів (онко), тепер в мене занадто підвищена тривожність. Боюсь за все, що стосується його здоров´я. І розумію, що у хірурга має бути все простерилізовано, але оцей страх... Вже начиталась про гепатити і ВІЛ
Кудесница_с_пургеном• 22 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
Для своего успокоения сдайте анализы через 6 месяцев. Думаю, всё будет хорошо
автор Та не реву я • 22 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дякую!
Тролю як можу• 22 августа 2023
Робіть ванночки для ніг з марганцовкою.
автор Та не реву я • 22 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
Робіть ванночки для ніг з марганцовкою.
Палець і ніготь виглядають чудово, вже навіть нічим не обробляємо. Переживаю, щоб нічим не заразили тоді під час видалення через інструмент.