DaMiRaKo• 22 августа 2023

Що брати коляску, самокат з сидінням чи хіпсіт

Дівчата їду з сином 2,3 р. в Грецію на о.Тасос думаю, що краще взяти у нас є прогулка легка, легкий самокат чи краще хіпсіт. Дитина довго не любить ходити.
Бо з Хіпсітом не мала справ то навіть не знаю чи зручно це.
double-mama• 22 августа 2023
Носить на себе достаточно большого ребенка таки тяжело, даже не смотря на то,что хипсит удобен.
Если ребенок не любит ходить, то берите коляску, чтоб потом не тащить самокат и ребенка на руках
Marie-Antoinette2• 22 августа 2023
Хіпсіт то для дітей до року -півтора +- в нас був класна штука
На самокаті на довгі відстані дитина втомиться
Якщо сидить у візочку я би брала візочок, мій там ще і спав по три години поки гуляли
KroKro1980• 22 августа 2023
Коляску. Якщо там асфальтовані дороги. У хіпсіті такого великого хлопця Ви довго не поносите, важко. Самокат - це багато хвилювань, або Ви нестимете і дитину, і самокат. Я за коляску.
Bilolena• 22 августа 2023
Хіпсіт зручний дуже, але до двох років десь, далі важко. На вашому острові не була, але на інших взагалі не пам´ятаю де б дитину на самокаті відпустила. Ну хіба що возик-всюдихід.
автор DaMiRaKo • 22 августа 2023
Ответ дляBilolena
У нас самокат з сидінням, але все ж прочитавши відгуки мабуть візьмемо коляску
автор DaMiRaKo • 22 августа 2023
Ответ дляKroKro1980
Дякую
автор DaMiRaKo • 22 августа 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Таки візьмемо коляску, бо ще трохи сидить
автор DaMiRaKo • 22 августа 2023
Ответ дляdouble-mama
Спасибо