Маргарита и Мастер• Изменено сегодня в 04:45

Бабуся хоче закривати вікна

Забрала бабусю з окупованих в 2014 році.
Деякий час жила з нами, потім я зняла їй квартиру неподалік.
Пізніше ми переїхали в Київ, а бабусі дозволили жити в нашій квартирі.

Чоловік кожні вихідні приїжджає в наше місто по роботі і зупиняється в нашій квартирі.
У бабусі зʼявилася якась «ідея фікс» з вікнами. Їй заважають протяги.
При цьому в квартирі досить тепло 24-25 градусів батареї прямо гарячі.
Доходить до того, що вдирається вночі до нашої кімнати закривати вікна.
Ось тільки посварилися із нею, що з-під дверей тягне.
Поклали ковдру на підлогу. У мене вікно на мікро-провітрювання відкрите. В інших кімнатах все закрито, ну можливо якийсь протяг невеличкий є, але класичного сквозняку не має.

Вдень в решті кімнат не можна відкривати вікна. Одразу демонстративно одягає пальто і шапку.

В побуті справляється, активна. З грошима акуратна, в квартирі більш-менш порядок, ну з поправкою на те, що це літня людина все ж таки.

Мене лякають такі загони із вікнами. Не знаю як бути
КаваЗМолоком• сегодня в 04:48
Обратно на съёмную квартиру. У меня подруга такая, вместе жить невозможно, постоянно задыхаюсь, везде все закрывает
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 04:49
Ответ дляКаваЗМолоком
Вона 5 років жила з нами і не було із вікнами приколів.

Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
Якось нелогічно знімати при наявності житла.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Вредняжка• сегодня в 04:55
Ответ дляМаргарита и Мастер

Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Значить терпіти коли приїжджаєте
Я іноді про це думаю
Що маля, що старі
Дітей жеж ми терпимо якось
І хвороби і ригачки і підлітками як стають
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 04:57
Ответ дляВредняжка
Значить терпіти коли приїжджаєте
Я іноді про це думаю
Що маля, що старі
Дітей жеж ми терпимо якось
Чоловіка шкода.
Дитина наша, то його дитина.
Він дитину свідомо хотів і піклується
А бабуся - моя.
Дон Пэдро• сегодня в 04:58
А навіщо взимку відчинені вікна? Провітрили 15 хв і достатньо. Я теж не розумію оцих мікропровітрювань. Толку мало, а літній людині клопіт. Ваша бабуся, значить, колись мала проблему з тим, що їй щось там десь ’надуло’ По факту це рідко коли можливо, але старших людей переконати в цьому неможливо. А вам вихід - нормально провітрювати і не бавитися з мікропровітрюванням. Чи ви там задихаєтеся?
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:00
Ответ дляДон Пэдро
В кімнаті велика батарея.
Щось відремонтували в підвалі і дуже спекотно стало в квартирі.
Я в своїй кімнаті, двері зачинені. Я ж не відкриваю вікно в кухні чи в кімнаті де спить бабуся.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Коли трохи прохолодно і я вкрита ковдрою - це приємно.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:01
Ответ дляДон Пэдро
Я б розумію, якщо в потязі надуло б.
Але ж це не потяг.
Рух повітря ледь помітний.
І загальну температуру в квартирі мікро суттєво не зменшить
Дон Пэдро• сегодня в 05:07
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б розумію, якщо в потязі надуло б.
Але ж це не потяг.
Рух повітря ледь помітний.
З вашого посту я зрозуміла, що зараз ви живете окремо, чоловік приїздить на якийсь час і зупиняється у вашій квартирі, де живе бабуся . Чи таки разом з бабусею живете саме ви?
А ваше оте мікро - ні про що. Воно наче і щось дає, але по факту дуже мало. Просто зайві думки бабусі. У вас з мікропровітрюванням такі ж загони, як у бабусі з підкладанням ковдри до дверей
Вредняжка• сегодня в 05:07
Ответ дляДон Пэдро
В мене весь рік відчинені, навіть у мінус 20, я в Канаді там холодно буває
Сьогодні наприклад вікно відчинене весь день, опалення вимкнене, я не мерзну, сиджу вам в шортах пишу
В Україні була мерзлячка (але вікно все одно було відчинено)
Тут мабуть змирилася з холодом 😥
Вредняжка• сегодня в 05:07
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б розумію, якщо в потязі надуло б.
Але ж це не потяг.
Рух повітря ледь помітний.
А як вона дізнається що у вас відкрите вікно?
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:08
Ответ дляДон Пэдро
Він приїжджає в робочих справах
Я приїжджаю допомогти бабусі і теж у своїх особистих
Прибрала квартиру до нового року.
Знайшла жіночку, що підтримуватиме чистоту. Зняла пенсію, купила продуктів
Сходила до свого лікаря.
Дон Пэдро• сегодня в 05:10
Ответ дляМаргарита и Мастер
В кімнаті велика батарея.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Мікропровітрювання нк ррбить прохолоду в кімнаті. Ваші аргументи такі ж слабкі, як і бабусині. Просто 15-20 хв нориально провітрюйте квартиру. Бабуся, якщо хоче, може посидіти в пальто та шапці.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:10
Ответ дляВредняжка
Можливо у неї порушена терморегуляція, відчуває наче протяг по полу.
Я це протяг могла б відчути хіба що якби лягла на підлогу під дверями.

Бабуся спить на високому дивані
Не розумію як вона могла вловити рух повітря
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:11
Ответ дляДон Пэдро
Вдень так і відбувається. Бо в квартирі запах старої людини
Дон Пэдро• сегодня в 05:12
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну все, супер. Зачиніть нормально вікна тепер.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:14
Ответ дляДон Пэдро
Я не хочу спати із закритими вікнами.
Вона не хоче з відкритими - ок. Їй ніхто їх не відкриває вночі

Я не хочу із закритими.
Мені важливо, щоб було свіже повітря. Окрім того, я проти щоб в мою кімнату хтось заходив контролювати мій простір, особливо коли я сплю.

Вона так само заходила і до чоловіка. Чоловік теж сварився із нею.
А йому зранку на роботу
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:13
Ответ дляДон Пэдро
Скрізь вікна зачинені, окрім моєї кімнати
Дон Пэдро• сегодня в 05:18
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я не хочу спати із закритими вікнами.

Я не хочу із закритими.

А йому зранку на роботу
Як і слід було очікувати, проблема не стільки в свіжості повітря, скільки в тому, що ви в своїй квартирі наче вже не дуже і господиня.
Якщо так важливе свіже повітря під час сну і воно у вас береться лише через на міліметр відчинені вікна, то поставте вікна на мікропровітрювання, коли бабуся заснула вже. Чесно, не дуже уявляю, щоби бабуся до вас вночі заходила, бо їй дме....
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:22
Ответ дляДон Пэдро
Я повернулась додому, коли бабуся спала.
Війна із вікнами почалася о третій ночі.
Міряли тиск , говорили, я пояснювала , доводила.
Видала валеріану , поклали на підлогу ковдру і відправила спати

Тепер колочусь і не можу заснути, а мені на Київ за кермом їхати
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:24
Ответ дляДон Пэдро
5 років не дуло, коли з нами жила , а тут почало дути?

Я теж не уявляю, як можна заходити в кімнату дорослих людей і лад наводити.
На пів ставки• сегодня в 05:29
Вы бабушке ничего не докажите. Она боится сквозняков. Купите под дверь уплотнитель, чтобы не дуло из щели. Есть специальные, стоят копейки,
Черный Ловелас• сегодня в 05:30
По моему это кукуха у бабули едет. У моей бабули перед смертью были приколы все ей тянуло отовсюду, везде сквозняки, зато когда ее одну оставляли на улице минусяка она открывала окно и попояс туда вылазила воздухом подышать.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:30
Ответ дляНа пів ставки
Дуже дякую, я не бачила таких!
Ответ дляНа пів ставки
А двері нормально функціонують при цьому?
На пів ставки• сегодня в 05:33
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дуже дякую, я не бачила таких!
Есть даже на дверь ветрозащита. Крепиться на липучке к наличникам. Погуглите. Видела на Амазоне, Тему.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:34
Ответ дляНа пів ставки
Ви прямо топ найкорисніших коментів на сьогодні. ❤️❤️❤️
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:37
Ответ дляНа пів ставки
Подивилася, але ж це вночі з кімнати не вийти

Задраївся і сидиш до ранку, поки відкриють тебе
На пів ставки• сегодня в 05:35
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не знаю, но по идее должно скользить, если только не ковровое покрытие под дверьми.
автор Маргарита и Мастер • сегодня в 05:35
Ответ дляНа пів ставки
Килиму не має , ламінат
На пів ставки• сегодня в 05:40
Ответ дляМаргарита и Мастер

Почему? Есть с прорезями посередине . Или у вас дверь « на себя» открывается?