Безпринципова• 24 августа 2023
Вилупились мальки риб
В червні дочка побачила на Алі товар, типу мальки риб з ікри. Попросила купити. Я не вірила, але замовили.
Маю зараз дві склянки малька. Воно таки вилупилось з ікри. Їм вже півтора тижні.
Що мені робити далі? Коли їх можна пересадити в якийсь акваріум? Хто мав справу з новонародженими рибами? Бо я якось не очікувала,що ікра з Алі виявиться справжньою
Мульйонерша• 24 августа 2023
кстати там же на али можно купить семена водорослей (красиво так ковриком растут) и икру креветок
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Угу) понеслась кобила в щавель😂, а я на алі