Миллениалка• 24 августа 2023
І знову питання про ворушіння
Дівчат, таке питання, зараз 26 тиждень.
Сьогодні разболілися м’язи з боку та під животом. І як трохи віддають у ноги. Але точно знаю цю біль, бо в мене ще з дитинства на погоду крутять коліна, таке ж саме відчуття тільки зараз в тазу.
І ще, я трошки забагато з’їла ввечері 😂. Так в мене таке відчуття, наче в мене там попкорн робиться. Пару разів стрельне (не боляче, просто дивне відчуття), перестане, потім знову. То малий так активно штовхається?
Знаю його рухи, але вони різні. Коли зверху вони одні за відчуттям, а коли знизу живота, ближче до лобку, там отак я описала.
Чи то можливо шлунок?
Миллениалка
• 24 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Скорее всего, это кишечник. Не передайте
Та купила такі смачні тістечка в Сільпо.
Так щось мені захотілось тістечко картопля.
Більше не буду їх брати. 😂
Бо неможливо зупинитись
Більше не буду їх брати. 😂
Бо неможливо зупинитись