СирОжино пирОжино• 25 августа 2023

Хочу сім´ю, хочу заміж

Вперше, за довгий час я знаю що хочу. Я знаю яка вона має бути, який саме має бути чоловік поруч. Але щось воно не виходить. І чоловіки є, знайомляться. Але не такі. Більшість хоче " вільних не серьозних відносин". То одружені " дружина з дитиною все рівно не повернуться. Дівчата, я вже так стомилася бути самотньою. Я парна людина. Так, я саме можу сама, не пропаду. Але мені потрібен коханий поруч. А воно у мене щось взагалі не виходить (((
Невже так і пройде життя " сильна, самостійна, самодостатня і самотня"
автор СирОжино пирОжино • 25 августа 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Поэтому то в вашу жизнь и не приходит мужчина.Или карьера или мужчина- по энергетическим законам только так,можно найти конечно же’золотую середину’ но это надо постараться-менять свое мышление в первую очередь.На все смотреть не с позиции надо-поэтому тяну лямку,а с позиции-это мне принесет счастье и радость.Понимаете?)
Я люблю те, чим займаюся. В мене свій бізнес. Так, мені один так і сказав, що все класно, але мені потрібна та, що вдома буде макраме плести. А я на мотоциклі між штатами ганяти. А я б щ більшим задоволенням з ним на мотоциклі між штатами.
Я вмію заробляти гроші і не кину це. І чоловік має бути поруч +/- такий самий. І для якого не має оцих середньовічних стереотипів.

Оксана_12• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я оце читаю ваші коментарі. Ви прямо така розумна жінка. Мудра.
Хз. Я не розумію, як люди можуть помилятись в таких простих речах. Правда а мене великий досвід. Я восьма дівчинка в компанії з семи хлопчаків, прости господи, з їх усілякими друганами і всіма іншими загонами. Більше в нас нікого не було. То може навик і напрацювала, що не всяка кава ласкава і не весь триндьож треба слухати. Між собою то вони не так дівчат обговорюють, як їх розказують
Сливочная пенка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ось що я скажу, під лежачий камені вода не тече
Ответ дляОксана_12
Досвід може й великий. А сарказм не бачите)
Ответ дляСливочная пенка
Ні, ну прямо в цю секунду я то лягла. З радістю б пару годин як камінь і полежала. )))
Я відкрита до відносин. Але з собакою на пошуки чоловіка не бігтиму
Оксана_12• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Бачу. Але мені скушшшшно. Хочеться потриндіти. Чим не привід?
Ответ дляОксана_12
Ааа, ну ок . Не буду заважати
Сливочная пенка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я саме в 38 зустріла свого чоловіка, до цього був невдалий шлюб і дуже довге відновлення.
Але я ходила на побачення , багато, кіно або прогулянки.
1-2 побачення і зрозуміло чим чоловік дихає
Ответ дляСливочная пенка
Ну Яна побачення ходжу, прогулянки. Багато з ноутбуком по кафе( хоча це може навпаки як редфлег для знайомства). Кіно якось парами всі ходять.

Сливочная пенка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви щось плутаєте
Я знайомилась на сз і ходила на побачення в кіно або прогулянки. Самій мені немає коли гаяти час)
Сливочная пенка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я кажу таким чином відбирала кандидатів. Коли вже готова була опустити руки, то зустріла чоловіка. Хоча в переписці він сказав що для не серйозних відносин)))😂😂😂😂
Наполеон Бонапарт• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А кидать и не надо,но если вы все свое время будете уделять работе то у вас не останется времени на семью,поэтому нужно умерить время для работы понимая что мужчине и детям тоже нужно ваше внимание.Если же не будете придерживаться этого правила то зачастую Высшие силы сильным женщинам,карьеристкам дают,не такого же мужчину,а слабого,чтоб вы оба прошли уроки, научили друг друга,вы его - силе,он вас - быть слабой.Отсюда и возникает фраза’мужчины все не те попадаются’!)
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну тут замкнуте коло. Нам потрібно за щось жити. Якщо він перекриє частину моїх витрат - я з задоволенням зменшу кількість робочого часу
Ответ дляСливочная пенка
Ви щось плутаєте
Ні, в мене з сз не складається якось. Хоча, отам пару місяців посиділа, походила на побачення. Потім плюнула - то дуже багато часу забирає.тим більше якось і так виходить знайомитися
Наполеон Бонапарт• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
У вас еще нет мужчины,а вы уже имеете к нему претензии и обвинения,Ну вы даете...!!!))))))))))))) Муж и жена-это зеркала отражающие друг друга поэтому начать нужно с себя,работать над собой в первую очередь.Да,понимаю,что урезать рабочий день-это вам будет сделать не легко но,в вашем случае,просто необходимо,для того чтобы построить счастливые,гармоничные отношения,создать ячейку общества-полноценную семью.А сохранить ее целостность на долгие - это целая наука!)
Малая Налегке• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
мне тоже 38, в Киеве, когда говорят что полно успешных нормальных прям идеальных мужчин около 40 лет, еще и свободных - глаза такие .
Всегда интересно спросить где они все обитают...
Може і існують але я так скажу, що за нормального чоловіка жінка, яка дитину від нього народила буде триматися зубами, розлучення в основному або якщо ’не зійшлися характерами’ до дітей або якщо чоловік з великими проблемами.
Є і успішні бездітні холостяки. От маю 2 таких.
Перший. Крутить паралельно 2 романи, з жінкою з дітьми і з вільною дівчиною. Перша йому під руку в складних життєвих обставинах підвнрнулася і просто зручна, другій 36 доглянута гарнюня старається йому сподобатися і робить все для цього. А він зробив для себе висновок, що діти йому не треба, бо це геморой, а зручно міняти жінок, коли вони перестають старатися і починають крутити на шлюб, дітей і т.д.
Другий. Розвівся щойно, 36 років, дітей не має і не дуже спішить їх заводити. Хоче те саме що і в 22 роки- веселощів, подорожей, багато сексу, розваги. Бажано молоду дівчину, щоб теж з ним розважалася, а як до дітей в шлюбу то міняти пора.
Обоє до чужих дітей відносяться, як до сучих проблем і включатися в це їм не потрібно.
Малая Налегке• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нормальний моєї вікової категорії або в сім´ї, або для нього діти не проблема
Діти не проблема але проблеми з вашими дітьми теж будуть не його.
Малая Налегке• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Люди створюють другі і треті, і навіть четверті сім´ї. Одружуються з дітьми так само, як і без дітей можуть залишатися одинокими. Це не впливає ніяк на шанс мати сім´ю.
Насправді впливає. Якщо у жінки є діти її шанси знайти пару зменшуються на 90%, бо саме стільки чоловіків не хочуть будувати родину з жінкою з дітьми.
Секс, відпочинок, поїздка з нею(без дітей) це будь ласка, а жити разом не те що шлюб брати, то уже проблеми.
Будьте так ласкаві• 25 августа 2023

Малая Налегке• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Клас🤗💐
Значить у мене ще не все втрачено.
Та звітно не все, всі мають шанс просто і в 25 років важко знайти підходящу людину, а в 40 це ще важче.
Ответ дляНаполеон Бонапарт
🫣Боже , люди, ви читаєте чи сам з собою діалог ведете? Сама придумала - сама відповіда
Ответ дляМалая Налегке
Та я вас і з першого коментаря почула. Таке відчуття, що малявки забігли в чат і хвилюються щоб їх щастя не уведи. Донт воррі, вашого я чіпати не буду
Наполеон Бонапарт• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Возможно,просто не поняли то о чем хотела вам донести.По переписке сложно,многое объяснить,поэтому лучше все же,посетить психолога,что бы ситуацию вам разложили как говорится:’по полочкам и было все понятно.Извините если где то обидела,вас.)
ЛолитаНеРазлита• 25 августа 2023
Автор, прошу прощения. это не Ваша тема с разобрачение натальи-лехи (Natalyfoxyn )вчера была?
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ой нє. Я таким не страждаю
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та все ок. Досить складно давати поради коли не знаєш все. Ваш не найгірший варіант. Тут деякі відриваються по повній
Диви яка я пава!• 25 августа 2023
Почитала тут некоторые ответы и стало ясно почему у некоторых нет мужа. Мужчина старше - фу. Мужчина должен чужого ребенка растить как своего (О_о). Я такая вся цаца, бывший с зп 200 тысяч говно.
Дамы, так вы будете и дальше сидеть сами ))
За ким я буду?• 25 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Мне как-то рассказывал мой мужчина, что он пытался строить отношения с женщиной, у которой было двое детей. Понял, что не хочет нести ответственность за чужих детей, а хочет только своих. С чужими много сложностей и ещё постоянное присутствие отца детей его напрягало
А Ваш мужчина жил с той женщиной с которой строил отношения и у которой были дети?
СКИБИДЫШь• 25 августа 2023
Ответ дляразмахер
т.е. вы до 38 лет жили свободно, счастливо, а теперь хотите влезть в эту кабалу?
Як життя з коханою людиною може бути кабалою? Викличете мені пояснювальну бригаду, бо я, дійсно, не розумію. ПС у шлюбі я 20 років.
За ким я буду?• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ааа, на лобі мало бути написано, що людина яка пилинки збувала, каву в постіль, квіти мало не щодня в кінці кінців приставить тобі ножа до шиї?
Вы тоже с моим бывшим встречались?