Ядвига Юсьлегко• 25 августа 2023

Можливо якось поповнити польську картку з української?

Якщо ні, то як можна перекинути невелику суму на польську куртку? Дякую
Нашли в капусте• 25 августа 2023
Спросите в своем банке, раньше свифт переводы были

заварний look• 25 августа 2023
Гривны перевести в крипту, крипту вывести на польскую карту
Organic• 25 августа 2023
Снимаете в банкомате польском деньги с укркарты в злотых и потом пополняете злотыми карту польского банка. Чтобы были минимальные комиссии снимайте деньги в Милениум банке там только 2% укрбанка , польский банк пока бесплатно.
Дідова баба• 25 августа 2023
Мало водних, шоб дати якусь дієву пораду. Ви де? Картку свою треба поповнити, а Ви в Україні чи навпаки передати гроші в Польщу? Чи яка Ваша ситуація?
автор Ядвига Юсьлегко • 25 августа 2023
Ответ дляДідова баба
Я в Україні, хочу поповнити свою польську картку і потім закрити рахунок
Сладкий лимончик• 25 августа 2023
Я змогла поповнити тільки з картки А-банку. Без проблем
Дідова баба• 25 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну, тоді тільки хтось має то зробити в Польщі, або зробити переказ на Вашу карту. З української Ви не перекините.

Божий одуванчик• 25 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Поповнюється НЕ карта, а конто, рахунок
Переказ можливий з любого НЕ українського банку,
Або через BLIK , миттєвий переказ уогось попросити.

2й рік, 1000 тем , а далі тут всіляку дурню в коментах строчать