Этожзвяздаяегообожаю• 25 августа 2023
Дівчата, після 35 прискорюються зміни зовнішності?
От якось вважається що до 35 наче молода жінка, а після типу під 40 і вже всьо.
Без образ, дівчата, цікаво чи реально 35 це рубіж, і всі процеси старіння прискорюються? Як ви по собі помічаєте?
ДелиВерка• 25 августа 2023
Меган в 36 замуж вышла за принца, а Каммила еще позже.
А некоторые рождаются уже старушками. Каждый день у них уже все
Organic• 25 августа 2023
Мені 35, поки що нічого кардинально не змінилось. Окрім 5 зайвих кг після пологів)) але вони і в 25 були, поки було ГВ
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляOrganic
Мені теж 35, виглядаю молодше обʼєктивно, років на 30. Цікаво як далі піде.
СкиниУскачи!• 25 августа 2023
Я вважаю, що після 40 очевидні зміни. І від генетики теж, звісно. Знаю дівчат в 35, виглядають не дуже, і в 37, дуже молодо.
ksu_ermoshenko• 25 августа 2023
В мої 36 почалась війна. І хто зна, чи то вік, чи то суцільні стреси, але голова за кілька тмжнів посивіла... ну і не тільки це. То скажу, що так, ближче до 40 старієш
Голодаю• 25 августа 2023
Седина началась, опустились уголки глаз и губ, регистрация кожи ухудшилась, появилась пигментация, вид стал более усталый. Это сравнение 35 и 40. И это только лицо. В теле тоже изменения. При стабильном весе появился живот и усох зад. Мне хорошо, у меня фигура груша стала похожа на песочные часы, хотя кожа на ногах в целлюлите и нет уже былого тонуса.
Окружающие не замечают пока, но я вижу уже тенденцию движения на старость.
Туфли в чешуе• 25 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
в мене теж так було
по собі і по оточенню помітира різке погіршення з 38 років
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляГолодаю
А спортом не займаєтесь? Думаю може регулярний спорт може покращити ситуацію.
ничевока• 25 августа 2023
в мене рубіж був 45, почалися ознаки клімаксу й швидко все попливло. до того завжди виглядала на мінус 10 років бо реально коли називала свій вік, у всіх вилазили очі та питали ’скільки’?
найсмішніше коли з дорослою (20 + років) донькою йшла, а вона казала мені ’мама’, як оточуючі дивилися, наразі на свої 50 виглядаю
Ангелок з ріжками• 25 августа 2023
Мне кажется после 38 начинаются изменения, но после 40 вообще не все, никаких ужасного нет. Просто не 20 уже
Голодаю• 25 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Спортом не занимают, фитнес, растяжка. Сушиться я точно не буду. Эндокринолог против, а косметолог сказал, что лицо превратится в тряпочку.
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Фітнес і розтяжка теж ок, важлива систематичність і регулярність як на мене.
Глас_Народа• 25 августа 2023
В мене ні, маю 41 рік, єдине що - худну не так швидко, як раніше. Але рух і дефіцит калорій дають результати.
В якийсь момент трохи помітила втомлене обличчя, то стала раніше лягати (о 22 вже сплю), приймаю бади, додала спорту ( зумба і тренажерка) і прогулянки в парку мінімум 2 год в день. Зараз виглядаю краще, ніж в 35-36.
Вчора познайомилася з жінкою 45 років, яка викладає зумбу ( танець-аеробіка в швидкому темпі), то в неї фігура дівчини, а на обличчі взагалі ніяких вікових змін, хоча нічого, крім легкої косметології вона не робить ( і це видно, нічого не перекачано, гарна міміка).
Голодаю• 25 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Извините, я не просила советов. Вы спросили, я ответила. Все, что мне надо, я узнала у специалистов
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 августа 2023
Ниче не будет страшного до климакса если не колете ботокс. С ботоксом сразу вижу у всех опухшее лицо становится . Но может кому нравится ) А седина у меня с 20 лет и это признаком старости не считаю вообще. Счас голова седая вся почти
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Короче спорт наше все)
З вагою не маю проблем.
Золота орда• 25 августа 2023
З мого досвіду цей вік - 42. А так між 36 і 41 різниці не було особливо.
А потім все - шкіра, коліна, очі, жир на животі, слабкість фізична, сон поганий і тд
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В мене обличча може зреагувати навіть на якийсь догляд, тож ботокси і уколи мені точно не світять.
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Та це й не порада була. Більше констатація факту для себе 😘
Глас_Народа• 25 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Короче спорт наше все)
З вагою не маю проблем.
Спорт, додатки до харчування, в нас може не вистачати певних елементів, мінімізація стресу.
Але ж залежить ще, що у вас було до цього, в якому стані шкіра і весь організм.
Заикальница• 25 августа 2023
Наоборот стала после 35 круто выглядеть, занялась йогой, хороший уход, вышла замуж удачно
Шкала Радощів• 25 августа 2023
Если вы курите, пьёте, много нервничаете и не высыпаетесь то конечно.
Все буде• 25 августа 2023
Я резко постарела после родов, с 30 до 37 была одинаковая,хорошо выглядела,потом война,беременность и роды и все,я тетка. Лишнего веса нет, просто выгляжу значительно хуже - кожа зернистая и бледная,мышц нет, сктулая какаято стала,глаза грустные и уставшие, зубы почти все переделала, сетка вылезла на ногах, волосы тусклые и стали жирные,хотя всю жизнь были сухие, живот к вечеру как у беременной,хотя утром плоский,нога больше на размер стала и какая-то широкая,хотя всю жизнь была узкая.