Меломанка Маланка• 25 августа 2023
Зла на себе, шопінг
Як навчити себе купувати відразу потрібну річ. Підзаробила декілька тисяч, вирішила їх витратити на взуття. Потрібні на літо балетки та на осінь лофери. 2 тижні хожу по магазинах. Мені або колір не той, або каблук високий, або ціна не підходить. Ніколи не можу купити , поки не обійду всі ТЦ і не побачу весь асортимент. Вже самій тошнить від цих походів.
2 тижні тому лофери були зі знижками, я вагалася. Сьогодні вони вже в новій осінній колекції в 2 рази дорожче. Жаба давить купляти. Зла . Мені краще іноді, щоб мені купили ,я б носила вже
Меломанка Маланка
• 25 августа 2023
Кожного вечора ще й дивлюся різних модних блогерів/експертів, прихожу в магазин, ні не те
Паспортний стіл• 25 августа 2023
Ходите с мужем по ТЦ, у него психоз начнется от ваших цвет не такой, каблук не такой. Наорет на вас, купите то, что нравится и быстро.
Губка Боб• 25 августа 2023
Я така сама як і ви)
Найкращі мої покупки - то спонтанні.
А як щось потрібно конкретне - то ходиш, ходиш , дивишся, час витрачаєш..а що потрібно не знаходиш. Вірніше, знаходиш, десь через півроку, коли та річ і не потрібна вже))
Найкращі мої покупки - то спонтанні.
Губка Боб• 25 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
А ще краще з малою дитиною)) яка кричить, і поміняти толком не дає
Мій не такий• 25 августа 2023
Я така ж. Купуєш одну річ, а не декілька на сезон і хочеш, щоб вона була ідеальною.
Таракашечка• 25 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Я така сама як і ви)
Найкращі мої покупки - то спонтанні.
Знаю я таких , работаю в магазина ну вы и чудные. Просто жалко когда человек настолько не может выбрать.
Таракашечка• 25 августа 2023
Ответ дляМій не такий
Идеальная вещь для идеальной, а вы такая?
бювет_в_обед• 25 августа 2023
Я такая же. Но мне кажется все - а вдруг в другом ТЦ есть скидки, цены попроще и модели получше, так и хожу кругами)) Проще всего мне выбрать когда уже совсем капец - ну вроде завтра уже -5, а я в осенней обуви))) Но это от того, что я заранее не продумываю, какой должна быть обувь из того, что предлагают - типа пойду гляну, там будет видно) Цирк, конечно, но такое вот...
Ліньки гуглить• 25 августа 2023
Було разок, ходила бродила, все не таке, все не моє. Плюнула, купила. Ну як всі таке носять і іншого нема, то чого видурюватися. В мене літака в Мілан на шопінг нема)))
Губка Боб• 25 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
А в якому магазині працюєте?
УраганнаЯ• 25 августа 2023
Я теж можу довго вибирати. Бо мені не потрібна покупка ’аби щось’, ’аби не даремно в ТЦ прийшла’. Ну і в принципі у мене багато речей. Щоб купити, потрібно дуууже цю річ захотіти. Якби не було чого носити, то купувала б перше ліпше, що більш-менш підходить.
Стервочка• 25 августа 2023
Я на сайтах выбираю, потом иду за конкретной парой, меряю, если подходит- беру. Или заказываю.
Весела моль• 25 августа 2023
Все покупаю по принципу - увидел-глаза загорелись- купила. Не могу ходить, мерять, выбирать, думать.
Меряю линейкой• 25 августа 2023
Поэтому покупаю онлайн. Сразу посмотрела все и везде и купила. На хождения по тц времени нет и желания, меня это нервирует)
Тролю як можу• 25 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
вот проблема.
когда я стала смотреть больше всяких блогеров и всякие луки/капсулы и тд - начала пытаться искать какие-то супер вещи, но далеко не всегда их нахожу. мне понадобилось пару лет, чтобы понять - всегда будет кто-то, у кого будет что то красивее, лучше, будет сидеть удачнее, смотреться божественное и тд - но это не повод ходить без ботинок/свитера или куртки))
а когда в Украине закрылись разные магазины - в наших тц вообще нечего стало смотреть
Меломанка Маланка
• 25 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Як про мене. Обирала балетки беж, щоб до всього. Немає або розміру, або шоб сподобалися. Є блакитні, фіолетові, чорні. Куди їх, не під все підійде.
Меломанка Маланка
• 25 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
вот проблема.
Ну тут я більше дивлюся що актуально. Ті ж лофери, мені вони більше як чоловіче взуття здається. А так, візуально звикаю. Не в одних же кросівках ходити. Приміряю, копита
Джулияробертс• 25 августа 2023
У мене ще гірше. Дивлюсь, вибираю, потім купую не те що хотіла чи якесь з пошкодженням. А ще, що подобається, дуже дороге)
Мій не такий• 25 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
Який зв´язок?
Таракашечка• 25 августа 2023
Ответ дляМій не такий
Який зв´язок?
Каждая Дуня считает себя идеальной
Бегущаяпо• 25 августа 2023
Я з першого разу ніколи не купую...вдруге більш тверезо на річ дивлюсь.
Мій не такий• 25 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
Каждая Дуня считает себя идеальной
А ви не ототожнюєте поняття ідеальна людина і ідеальна (універсальна) річ для конкретної людини?
Без QR коду• 25 августа 2023
В мене 41 розмір, купити важко , якщо щось вдруг знайшла , то беру три пари різних кольорів
сказочное_Бали• 25 августа 2023
Я ношу уже третью пару одинаковых босоножек. Летом 2021 они стоили 3200, со скидкой 2800 взяла в середине лета.
Летом 2022 эта же модель прошлого года производства стала стоит 4000, взяла уже осенью за 2800.
Лето 2023. Полная цена 5200, взяла со скидкой две недели назад за 3200.
Думаю в 2022-ом надо было уже две пары брать.
Українська Мрія• 25 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
+
Губка Боб• 25 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
ТЦ відділ одягу
Так а що за ТЦ? А це така ТМ ’ Відділ одягу’?
Українська Мрія• 25 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Покажите пж. Может и мне надо
Меломанка Маланка
• 25 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
Таке також буває. За перевірки отримую якусь фігню.
Точно як вище написали, не люблю мабуть себе. Бо чоловіку й сину купуємо що захочуть, а собі жалкую. Плюс, не знаю завжди що хочу