Украиночка• 27 августа 2023

Покажіть гарні горщики для квітів

Думаю купляти нові, щоб гарно вписалися в інтер’єр
Like-995b• 27 августа 2023
Я сегодня показывала диффенбахию, недорогой горшочек с Розетки
На привозе• 27 августа 2023
У мене такі майже всі. Є більші й менші. Мені ідеально підійшли
Стрекоза любви• 27 августа 2023
Є безліч варіантів в тому ж Епіцентрі або на Алі. Обирайте мінімалізм природних кольорів, тоді буде виглядати ок. Це якщо не заморочуватись з пошуком якихось ексклюзивних варіантів.
Малая еще та• 27 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Я придивилась такі самі ,тільки зеленого кольору! Класні.
ПЛЮС-МИНУС• 27 августа 2023
мне в Эпике эти понравились
Налитое яблочко• 27 августа 2023
У меня такой любимый.